Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

За прогоноз в 2020 році потреба Євросоюзу в паливні брикети та гранули складе близько 80 мільйонів тоннУ 2020 році потреба Євросоюзу в паливні брикети та гранули складе близько 80 мільйонів тонн

Яка прибуток підприємства при виробництві паливних гранул? Основоположна складова даного бізнесу в тому, що він орієнтований в основному на експорт. Виробництва розташовані в європейській частині Росії орієнтовані на країни Скандинавії (Фінляндія, Норвегія, Швеція), а близькосхідну Європу, підприємства знаходяться в Уральському ФО, а також в Сибіру і на Далекому Сході, орієнтовані в основному на ринок сходу (Китай, Корея, Японія).

На сьогоднішній день світовий ринок виробляє в районі 10 мільйонів тонн паливних брикетів і гранул, 2 мільйони з яких споживають країни Північної Америки (США, Канада), решта 8000000 країни Європи. За даними незалежних досліджень до 2012 року світова промисловість буде виробляти до 20 мільйонів тонн паливних брикетів і гранул, а вже до 2020 року тільки одна Європа матиме потребу в них більше 80 мільйонів тонн. Сьогодні в Російській Федерації виробляється близько 1 мільйона тонн гранул і брикетів на більш ніж 100 заводах і підприємствах, і тільки 200 тисяч тонн використовується всередині країни, решта ж йде на експорт.

З 01.04.10 уряд Російської Федерації прийняв законопроект про збільшення митних зборів на експорт необробленої деревини до 50 Євро за кубометр. І, хоча, через кризу, було ухвалено рішення про тимчасову заморожуванню даного законопроекту, незабаром він вступить в повну силу. І, тоді, вже просто вивозити ліс із країни, стане невигідним бізнесом, і, відповідно, збільшиться його обробка на території Росії, що потягне за собою істотне збільшення відходів - тирси, а кращий спосіб їхньої переробки - це виробництво паливних брикетів і гранул.

Європейські компанії, що займаються переробкою деревини, будуть змушені переносити свій бізнес на територію Росії, і внаслідок цього, в Європі знизиться виробництво паливних брикетів, а як відомо, за законом ринку, через зниження пропозиції при постійному збільшенні попиту, ціни на даний вид продукції будуть тільки збільшуватися, що є відмінним аргументом для ведення даного бізнесу.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: