Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Як зробити паливні брикетиВважається, що ефективність брикетів з пресованого паперу навіть вище, ніж ефективність вугілля. Вони дають тепла більше і згоряють практично без золи і сажі. Зберігати їх одне задоволення порівняно з іншими видами палива - немає ні пилу, ні бруду.

Для виготовлення з паперових відходів брикетів, зваріть нескладну прес - форму, яка являє собою прямокутний короб зі знімними кришкою і дном. Розміри цього короба ви можете задати самі, виходячи з ваших просторових можливостей і передбачуваних розмірів брикетів для вашого опалювального обладнання.

Отвори, які висвердлені в дні і кришці короба, служать для того, щоб виходила вода при пресуванні. Бічні пропили в стінках зроблені для цієї ж мети. Форма їх спеціально зроблена такою, щоб готові брикети було легше витягувати з короба. Для того щоб короб не втрачав своєї міцності, до нього зовні приварюють куточки 10х10 мм.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: