Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Як працює прес для паливних брикетівОснова процесу виробництва паливних брикетів полягає в подрібненні, пресуванні відходів деревини, соломи та інших органічних речовин. Завдяки можливостям, які забезпечує прес для паливних брикетів, випуск готового продукту займає менше робочого часу.

Сировиною служать тирса і солома, які потрапляючи в дробарку, подрібнюються до консистенції борошна. Подрібнена маса надходить в сушарку, де під дією високої температури випаровується зайва волога. Далі маса надходить в прес для стиснення паливних брикетів, в якому відбувається пакування сировини в компактні гранули. Під час стиснення матеріалу відбувається підвищення температури, в результаті чого розм'якшується лігнін, що міститься в деревині, і відбувається склеювання часток в щільні гранули.

Щоб справити одну тонну гранульованого палива, потрібно переробити 3-5 кубометрів деревної сировини. Готовий продукт пакують у великі упаковки (Біг-беги) по кілька тонн або в маленькі упаковки від кількох кілограмів до десятків. Поставки гранул бувають промисловими (доставляються насипом або в біг-бегах) і споживчими (в невеликих упаковках, орієнтованих на приватних замовників)

Деревні паливні гранули представляють собою невеликі циліндричні вироби діаметром від 3 до 12 мм і довжиною від 10 до 50 мм. Основне призначення деревних паливних гранул це спалювання в твердопаливних котлах для отримання теплової та електричної енергії. Великою перевагою деревних гранул від іншого виду палива є:

- зниження СО2 викидів в атмосферу (деревні гранули визнані СО2-нейтральними, тобто при спалюванні обсяг виділяється вуглекислого газу не перевищує обсяг викидів, які утворилися б при природному розкладанні деревини)

- велика енергоємність. Спалювання одного кілограма деревних паливних гранул відповідає виділенню енергії від згорання 0,5 літра дизельного палива або рівного об'єму вугілля або мазуту

-низька вартість у порівнянні з дизельним паливом і опаленням електрикою

- чистота приміщення, в якому розташований котел

- можливість установки автоматизованого процесу в котельнях

Прес для виробництва паливних брикетів - високоефективне пристрій з низькою вартістю, невеликими габаритами і вагою, мобільністю і простотою у використанні.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: