Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво паливних гранул з деревних відходів на міні заводахЛюбов до гігантизму в Росії торкнулася і досить нового напряму в енергетиці - біоенергетиці, складовою частиною якого є виробництво паливних гранул з деревини. Зовнішній ринок споживання паливних гранул з деревини виявився настільки величезний, що бажання кожного виробника побудувати завод максимально великої продуктивності, що виробляє паливні гранули, виявилося цілком природним.

Однак досвід виробництва паливних гранул в нашій країні за кілька років показав, що великі заводи, розраховані на високу потужність, в реальних умовах не здатні працювати з розрахунковою продуктивністю. Це виявилося пов'язаним з безліччю причин, одна з яких у тому, що бюджет створення будь-якого заводу з виробництва паливних гранул небезмежний, до того ж дуже заманливо заощадити на недешевому проекті заводу, розраховуючи на досвід своїх «фахівців».

Ще одна причина в тому, що непросто забезпечити великий завод з випуску паливних гранул необхідною кількістю сировини високої якості і за мінімальною ціною, що забезпечує низьку собівартість виробництва гранул. У результаті рентабельність виробництва паливних гранул на заводі, працюючому вполовину потужності, виявляється низькою. Але можна розглянути й інший підхід до цього виду бізнесу - децентралізувати велике виробництво паливних гранул.

Це буде мати свої переваги. Наприклад, замість одного заводу послідовно побудувати кілька невеликих і розташувати їх поблизу джерел найкращого за якістю сировини. Це дозволить почати процес окупності проекту одночасно із запуском першого заводу.

Міні-заводи по випуску, чий профіль - виробництво паливних гранул, що мають невелику продуктивність (до 1000 кг / год) мають так само наступні очевидні переваги:

- термін виготовлення обладнання - близько трьох місяців;

- шеф-монтаж, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу - 1 тиждень;

- невисокі вимоги до виробничого приміщення;

- обладнання повністю автоматизоване і вимагає мінімального уваги з боку оператора;

- при необхідності переміщення виробництва паливних гранул в інше місце (наприклад, до іншого джерела сировини) це можна зробити з мінімальними витратами верб короткі терміни.

При цьому виробництво паливних гранул, організоване на базі заводу з невеликою потужністю не зажадає від власника витрачати час і гроші на проектні роботи! Такий завод легко монтується в невеликому приміщенні і підключається до електромережі одним єдиним кабелем..

Продовження статті


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: