Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво паливних гранул, виробництво паливних брикетів, паливні брикети, обладнання для паливних брикетівВперше в промисловості виробництво паливних брикетів або брикетування з'явилося більше 100 років тому, а в кінці XX століття набуло широкого поширення. У виробництві паливних брикетів застосовується досить різнорідне сировину, наприклад рослинна маса, вугільна крихта і вугільний пил, папір, металева стружка та багато інших матеріалів.

Для виробництва такого продукту як паливні брикети та паливні гранули застосовуються два види пресів: преси для брикетування та преси-гранулятори. У нашому випадку, якщо розмова йде про спеціалізованому обладнанні для виробництва паливних брикетів, ми розглядаємо преси для брикетування.

Найважливішою перевагою преса для виробництва паливних брикетів, якщо порівнювати його з пресом для паливних гранул, є те, що в ньому немає швидкозношуваних обертаються пресуючих роликів, що підвищує термін служби самої матриці в кілька разів.

Опис преса для виробництва паливних брикетів UMP.

Прес тиском впливає на тирсу, фанерну пил і МДФ, багаття, торф, відходи зерна та іншу біомасу, перетворюючи все це сировина в паливні брикети для використання їх в якості висококалорійного палива для котлів автономного опалення, камінів, шашличних, міні-котелень призначених для опалення котеджу і інших опалювальних пристроїв.

Так само прес можна використовувати для брикетування відходів обробки (стружки свердління, точіння, фрезерування), кольорових металів і для компактної утилізації для подальшої переробки.

Електрична система і АСУуправляет гідравлічної частиною преса. Основний приводний силою преса для виробництва паливних брикетів є три електричних двигуна: перший 30 кВт, обертає головний гідравлічний насос, другий 1,1 кВт - обертає маленький гідравлічний насос, третій 1,5 кВт - обертає шнек подачі тирси. Роботою двигунів і гідравлічних клапанів через магнітні пускачі управляє мікропроцесор з модулем розширення. Він взаємодіє з напівпровідниковим підсилювачем і другим мікропроцесором, який управляє роботою аналогового датчика тиску.

Гідравлічна сістемапресса для виробництва паливних брикетів управляє роботою трьох гідравлічних циліндрів: перший - головний - пресує брикети, другий - вертикальний, для ущільнення тирси, третій - для переміщення форми брикетів. Робота гідроциліндрів залежить від правильної роботи гідровузла - гідронасосів і розподільників. Розподільники змонтовані на розподільчій плиті і управляються системою управління преса для виробництва паливних брикетів. Гідронасос для циркуляції охолоджуваного масла управляється температурним датчиком, через систему управління преса.

Подача матеріалу виконується бункером подачі тирси, змонтованим на пресі. Потрапляють в бункер тирсу перемішуються і за допомогою шнека подаються під поршень вертикального циліндра.

Управління. Передбачено два типи управління пресом для виробництва паливних брикетів - ручний і автоматичний. Все обладнання системи управління змонтовано в шафі управління. Автоматичне управління - це нормальна робота преса без участі оператора. Ручне управління відноситься до налагодження преса для виробництва паливних брикетів, повернення циліндрів у вихідне положення, у разі аварії або порушення автоматичного режиму, для управління пресом протягом обслуговування. Три контрольних лампи роблять стеження за роботою преса більш зручним. Перша попереджає про перегріванні двигунів, друга про брак тирси в бункері і третя показує засмічення в масляних фільтрах.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: