Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво паливних брикетів запустили в ХарковіНа комунальному підприємстві «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» почали випускати паливні брикети для котельних. Про це сьогодні повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

Дроблення гілки з аварійних харківських дерев раніше викидали, сьогодні на них збираються заробляти і економити. На ремонтно-будівельному підприємстві з гілок роблять паливні брикети. Спочатку дроблять, потім сушать і пресують. У підсумку виходить біологічно чисте паливо.

Випускають брикети на обладнанні українського виробництва. Міському бюджету запуск лінії обійшовся майже у два мільйони гривень. За перший тиждень роботи підприємство зробило тридцять тонн брикетів. Поки трудяться не в повну силу, поступово набирають обертів. Потужності дозволяють випускати до двадцяти тонн брикетів на добу.

Покупців у підприємства поки немає. Зараз ведуть переговори. Продукцію хочуть поставляти в інші міста України та країн Європи. Тонна брикетів коштує від семисот до тисячі гривень.

Екологічно чистим паливом можновладці мають намір зігрівати харківські школи і дитсадки. Кажуть: вугільні котельні цілком підійдуть і під брикети. А на підприємстві, щоб виробляти більше продукції, обіцяють працювати в дві-три зміни.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: