Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво паливних брикетів з тирсиПаливні брикети (евродрова) з пресованої березової деревини - найбільш економічний і самий екологічно чистий вид палива.

В європейських країнах найбільшим попитом користуються брикети, вироблені з деревини. Деревина - саме якісну сировину для виробництва брикетів, а паливні брикети з деревини відрізняються найбільш високою теплотворністю, найменшим утворенням золи при згорянні, і менше всіх інших виділяють шкідливі речовини при горінні. На сторінках цього сайту далі мова піде саме про брикетах з деревної тирси і і деревного пилу - евродровах.

Евродрова виробляють на спеціальних пресах, стискаючи тирсу і деревний пил під колосальним тиском, при високій температурі. Ніяких додаткових добавок та зв'язуючих речовин при пресуванні не застосовується. Склейка відбувається за рахунок лігіна.- Речовини, яка виділяється з деревини в процесі стиснення (лігін міститься в клітинах практично всіх рослин на землі, надає їм міцність і твердість). Після брикетування евродрова остуджують і упаковуються.

Пресовані брикети з тирси застосовуються для твердопаливних котлів, камінів та печей. Евродрова-паливні брикети дуже зручні для опалення котеджів, приватних будинків та виробничих приміщень.

Опалення заміського будинку кам'яним вугіллям, торф'яними брикетами чи звичайними дровами досить часто перетворюється в проблемму, через необхідність постійно чистить ьпечку і виділяти багато місця для зберігання дров. Ідеальне рішення всіх труднощів - евродрова (паливні брикети). В камін зазвичай закладається два-три деревних брикетів, цього достатньо, щоб прогріти приміщення і создатьв будинку атмосферу затишку. Всього 2 тонни = 2м3 = 2 паллета достатньо для опалення невеликого будинку на всю зиму.

Попит на евродрова.

Все частіше зустрінеш в інтернеті оголошення: "куплю евродрова", "куплю паливні брикети", "куплю брикети з тирси", "куплю деревні брикети"...- І це не випадково! Паливні брикети з тирси - найвигідніший, дешевий і екологічно чистий вид палива. Європейські країни вже давно перейшли на опалення паливними брикетами і, зокрема, брикетами з тирси.

Унікальні властивості евродров забезпечили дуже високі обсяги продажів евродров в країнах Європи. В Європі за допомогою паливних брикетів, використовуваних в якості палива для котелень, опалюються не тільки приватні, але і багатоквартирні будинки. У Німеччині, Данії та Фінляндії на частку евродров доводиться від 40-50% всегоіспользуемого для опалення будинків палива.

У Росії евродрова той же стрімко завойовують ринок. З небувалим зростанням заміського будівництва в нашій країні назріла необхідність у пошуку більш економічних і продуманих рішень для опалення дач і котеджів. Кращою альтернативою стали евродрова, продаж яких користується все більшим попитом.

Переваги евродров.

• Евродрова зручні в обігу, компактні і займають менше місця, ніж інші види палива. При транспортуванні в 1 м3 (1 паллет) уміщається 1000кг. Зберігати акуратно покладені брикети - просто, а перенести упаковку, і при цьому не забруднитися, зможе навіть дитина. Якщо вирішите купити евродрова - можете спокійно скласти їх в дерев'яній прибудові або в будинку, без ризику самозаймання. Паливні брікетиіз тирси (евродрова, деревні брикети) запаяні в водонепроникну термоусадочну плівку.

• Завдяки особливостям виробництва брикети добре тримають форму і не розсипаються при горінні (щільність деревних паливних брикетів більше 3 рази, ніж у дров). Деревні паливні брикети горять гарно, високим рівним полум'ям, практично без диму, з великим виділенням теплоти. Теплопровідність (жар) евродров набагато більше, ніж у простих дров і дорівнює теплопровідності кам'яного вугілля. Тривалість горіння паливних брикетів (евродров) 2-3 години, а в режимі тління евродрова можуть горіти понад 6 годин. При горінні паливні брикети з тирси - евродрова безпечні, не стріляють, не іскрять.

• Згораючи, деревні брикети - евродрова перетворюються на справжній деревне вугілля, як звичайні дрова, і на них можна готувати шашлики. Крім того Ви позбавите себе від необхідності вигрібати золу і вугілля, так як паливні брикети згоряють повністю. Залишок золи не перевищує 0,1%, що набагато спрощує чистку печі або каміна. Сучасні котли, що працюють на евродровах, чистять 1 раз на 2 роки.

• Паливні брикети з тирси (евродрова)- екологічно чистий продукт. Вплив деревних брикетів на навколишнє середовище мінімально. Брикети з тирси - евродрова при горінні не виділяють отруйних речовин - горять без виділення чадного газу СО2 і безпечні для здоров'я. Паливні брикети з тирси не викликають алергічних реакцій навіть в астматиків.

Чому краще опалювати будинок евродровамі - паливними брикетами, а не звичайними дровами?-

Теплотворна здатність палива залежить від змісту води. Тобто, замість того що б отримувати теплову енергію значна частина зусиль витрачатися на випарювання води, відповідно ККД дров з високим відсотком вологості виявляється набагато менше. Так що рекомендується топити, як можна більш сухою деревиною.

Один кубометр паливних брикетів замінює близько шести кубометрів березових дров. Досягаються такі показники за рахунок високого ступеня стиснення брикетів і низького вмісту вологості - брикети пресуються з попередньо висушених тирси і упаковуються в водонепроникну плівку.

Порівняйте: Вологість свіжих дров - 50%, і теплопровідність (жар, калорійність) всього 1830 ккал / кг. А вологість евродров 4-8%, іотсюда величезна теплопровідність 5300 ккал / кг. Тобто кількість тепла що виділяється при горінні брикетів майже в 3 рази перевищує тепло, которо евиделяется при згорянні дров. І так, теплотворність паливних брикетів значно вище теплотворності дров, а так само практично всіх видів вугілля. Через вологості калорійність вугілля набагато нижче зазначеної в довідниках. Кам'яне вугілля зберігається і перевозиться з родовищ відкритим способом і має високу вологість. Вугілля продається за вагою, і звичайно ж, пропитавшая вугілля волога теж входить в оплачувані вагу. Сира деревина погано горить і сильно димить. Через високий вміст вологи, при використанні сирих дров і вугілля на димових трубах утворюється велика кількість конденсату. У підсумку скорочується термін служби котла і димохідної труби. Крім того потужність котла знижується до 50%, а витрата палива збільшиться у два рази.

Найбільш відчутно різницю можна відчути при використанні котлів, але і при використанні в звичайній печі - різницю ви відчуєте - миттєво. При використанні дров набагато швидше відбувається знос печі: зношуються сталеві труби, руйнуються цегляні димоходи; утворюється нагар.

При спалюванні деревних брикетів немає запаху з димової труби і повністю отсутствуютвредние речовини. У вугілля сірки виділяється в 100 разів більше, ніж у деревних брикетів.

Оостаток золи після згоряння деревних брикетів (евродров) всього 0,1% (після звичайних дров-8- 15%, після вугілля 30-40 Видалення золи з топки - трудомісткий процес, попіл потрібно вивозити на спеціальні звалища, і це вимагає додаткових витрат. Крім того, при промисловому спалюванні органи Росспоживнагляду контролюють емісію шкідливих речовин і можуть знадобитися великі капітальні вкладення, для забезпечення їх розсіювання. Наприклад, збільшення висоти труби або установка електрофільтрів. Ви можете позбавити себе від зайвих витрат, перейшовши з вугілля на брикети, без заміни самого котла.

Так що висновок очевидний - використовувати евродрова набагато вигідніше! Витрати на опалювальний сезон зменшуються в три-чотири рази!
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: