Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво паливних брикетів з деревних відходівРозглядаючи джерела поновлюваної енергії в світі в цілому, можна зробити висновок, що основна їх частина - це біомаса. Щороку вона заміщає 1250 млн. тонн умовного палива, будучи четвертим за важливістю видом палива. Це дорівнює 15%-там від споживання енергетичних ресурсів у світі. Через великого потенціалу, малих термінів окупності проектів і вагомих екологічних переваг, біомасі серед існуючих відновлених джерел енергії віддають перевагу більшість країн світу.

Основна частина джерел біомаси належить відходам сільського господарства. Це солома злакових культур, відходи деревообробної галузі, відходи тваринництва і т. п. Застосування таких джерел у нашій країні невелика, незважаючи на їх істотний енергетичний потенціал. Використовуючи цей потенціал, можна заощадити більше 4% споживаних енергетичних ресурсів.

Близько 17% енергетичного потенціалу біомаси належить деревної біомаси. Вона представлена відходами деревини, одержуваними внаслідок процесу її технологічної обробки. Відходи деревини можуть бути кускові (дрова), сипучі (друзки) або м'які (верстатна стружка, деревне сміття, тирса). Для певних видів деревних відходів технологічна обробка не потрібна, для інших - необхідна. Зазвичай для отримання технологічної тріски використовують дробильні машини, після чого відходи спалюються або йдуть на виробництво паливних брикетів.

В залежності від походження біомаси її характеристики можуть значно відрізнятися, а це робить процес їхнього застосування для вироблення тепла більш складним. Щоб уникнути цього, а також у тому випадку, якщо обсяг одержуваної деревної біомаси більше необхідного, доцільно застосовувати технології брикетування.

Дані технології дозволять підвищити енергетичні властивості деревної біомаси. Тирса або стружка в обсязі 1м3 з рівнем вологості 15% дає 500-600 тис. ккал. Паливні брикети в такому ж обсязі дозволяють отримувати 4-5 млн. ккал. Для того щоб обігріти котедж на протязі одного опалювального сезону, вистачить двох тон паливних брикетів.

Брикетування являє собою процес переробки деревної стружки, тирси, кори в ту форму, яка більше підходить для транспортування та зберігання, і для підвищення об'ємної калорійності деревних відходів. Паливні брикети застосовують для печей, камінів і промислових енергетичних установок.

Брикетування проводиться з метою концентрації корисних горючих якостей деревних відходів в незначному їх обсязі. Як приклад, обсяг паливних брикетів в чотири, а то і в п'ять разів менше обсягу непрессованний тирси, внаслідок чого вони відносяться до транспортабельного виду палива.

Виробництво паливних брикетів включає наступні технологічні операції: транспортування сировини до брикетних обладнанню, дроблення великих компонентів сировини, сортування, сушіння, пресування брикета із застосуванням термообробки або без, охолодження під тиском, зберігання, упакування і транспортування готових виробів.

Автоматизоване виробництво паливних брикетів вимагає наявності установки технологічної лінії, яка повинна включати прес для брикетування, сушилку (при вологості сировини більше 15%), сортування (при використанні відходів різних розмірів) і рубальні машини (якщо потрібно подрібнювати великі елементи).

Ціновий рівень паливних брикетів достатньо конкурентоспроможний, якщо порівнювати його з цінами на видобуваються види палива. Для споживачів, що живуть в тих регіонах, де доставка палива утруднена, застосування паливних брикетів може бути фінансово вигідним. Отриманню енергії методом використання деревних паливних брикетів віддається все більшу перевагу, що пов'язано зі зростаючою суспільною підтримкою екологічно чистих технологій виробництва енергії. Дані фактори позитивно впливають на стабільність попиту на паливні брикети, а також на економічну ефективність їх виробництва.

Сьогодні зібрана велика кількість не перероблених деревних відходів, які зберігаються на відкритій місцевості, а це загрожує виникненням загрози для навколишнього середовища.

Перетворення деревних відходів дозволить вирішити проблему з постачанням населення відносно недорогим енергоносієм. Застосування паливних брикетів з деревини дозволить знизити обсяг шкідливих викидів в атмосферу, зменшить негативний вплив енергетики на навколишнє середовище, поліпшить санітарний стан лісів і промислових ділянок підприємств деревообробної промисловості, а також сприятиме створенню нових робочих місць.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: