Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво паливних брикетів та застосування

Прімененіетоплівних брікетовЕвродрова (паливні брикети)- це економічне, зручне, современноеі екологічно чисте біопаливо. Вироблені нами паливні брікетине включають в себе ніяких шкідливих речовин, що пов'язують, мають шірокоепрімененіе і можуть використовуватися для різних видів топок, котловцентрального опалення, дров'яних і вугільних котлів. Також вони отлічногорят в камінах, печах, грилях. Брикети можна використовувати какдля опалення приватної власності так і для промислових об'єктів (ферми, складські та промислові приміщення, котельні). Евродроваможно використовувати і для приготування шашликів або гриля. При попаданііна них жиру, вони не запалюються, а продовжують тліти чи горетьровним низьким пламенем. Преімущества при використанні паливних брикетів

• Всього 1 тонна паливних брикетів замінює п'ять кубометрів сухіхберезових дров. Евродрова дуже зручно зберігати і іспользовать. Только уявіть, ціла стіс розміщується всього на 1 кв. м.площаді. Замість безформною купи дров, вивантажених посеред двораі яку ще треба перенести і скласти в стіс, тобто виполучаете акуратний штабель брикетів на піддоні.

• Тривала тривалість горіння. Евродрова горять в три-чотири рази більше звичайних дров! Тобто паливо в піч нужнозагружать значно рідше.

• Брикети дають в два рази більше тепла, ніж звичайні дрова. Іхтеплотворность майже дорівнює теплотворності кам'яного вугілля. Крометого, вони забезпечують безперервну температуру на всьому етапі гореніяі горять з мінімальною кількістю диму, не стріляють, не іскрять.

• Після спалювання евродров залишається тільки 2% золи, яку можноиспользовать як відмінне добриво. Для порівняння, при сжіганііугля утворюється до 40% золи та шлаку, які ще потрібно утилізувати, так як вони нікуди не годяться.

• При спалюванні евродров не утворюється ніяких шкідливих летучіхвеществ. Таким чином, евродрова є одним із самих екологіческіхвідов палива.

• При використанні брикетів витрати на чищення і обслужіваніекотлов, камінів і печей прагнуть до нуля, а термін служби оборудованіязначітельно збільшується.

• Витрати на опалення, як правило, набагато нижче, ніж при іспользованііобичних дров або угля. проізводство паливних брикетів
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: