Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво паливних брикетів та пелетДеревні брикети - це альтернативний енергоресурс, який в певній мірі може замінити традиційні дрова. Це біопаливо горить рівним полум'ям, не стріляє, не іскриться і практично не виділяє диму. Не дивно, що деревні брикети все більше і більше використовують для декоративних камінів, мангалів, на промислових підприємствах, для опалення приватних будинків, в теплицях і котелень.

Дослідивши вітчизняний ринок деревних брикетів і охопивши період другого півріччя 2011го і перший квартал 2012го рр.., фахівці Українського біопаливного порталу сформували базу виробників і постачальників деревних брикетів. Даний інформаційний ресурс був складений на основі результатів торгів Української біопаливної біржі, а також надходять на портал пропозицій від постачальників і промислових підприємств.

Використовуючи дану базу, клієнти будуть мати доступ до наступної інформації: назва та контактні дані організації-виробника або представляє її людини (номер телефону, факсу, скайп, електронна та поштова адреси), країна, місто чи область, в якій розташоване підприємство. Крім того, зазначено вид організації (виробник або постачальник), тип продукції, що випускається, використовувана сировина та упаковка, приблизні ціни, потужності виробника або обсяги поставок продавця. Також є короткий опис пропозиції, його дата і примітки.

У більшості країн світу через постійне підвищення тарифів на нафту і газ, а також посилення контролю за викидами шкідливих речовин в атмосферу, потреба в альтернативних джерелах енергії, в тому числі в деревних брикетах, незмінно зростає. В даний час основними світовими покупцями деревних брикетів є такі держави, як Швеція, Німеччина, Австрія, Польща, а також прибалтійські країни. Попит на це біопаливо щороку зростає і значно перевищує пропозицію. Існуючі промислові підприємства не в змозі задовольнити всі замовлення, тому покупці знаходяться в постійному пошуку нових виробників і постачальників.

Паливний брикет

Провівши аналіз вітчизняної індустрії деревних брикетів (за період з 2010го по 1й квартал 2012го років), фахівці-маркетологи Українського біопаливного порталу зробили висновок, що в Україні це ринок теж постійно розвивається. Існують всі передумови для збільшення попиту, наприклад регулярне підвищення цін на традиційне паливо або поява все більшого числа заміських котеджів, які потрібно опалювати.

На 1й квартал 2012го року на території України було виявлено 102 компанії-виробника і 145 постачальників деревних брикетів. Так як дана продукція завжди затребувана, а бізнес прибутковий, обсяг пропозиції на українському ринку деревних брикетів постійно збільшується, число промислових підприємств і продавців такого палива щороку зростає, іншими словами, очевидний позитивна динаміка розвитку цієї енергетичної галузі.

Користувачами бази українських виробників і постачальників деревних брикетів можуть стати як замовники, так і продавці цього палива. Продавці можуть використовувати даний інформаційне джерело, щоб ознайомитися із загальними ринковими тенденціями, а також відстежити ціни і можливості своїх конкурентів. Покупці ж зможуть проаналізувати існуючі пропозиції і потім налагодити вигідне співробітництво з найбільш підходящим виробником або дистриб'ютором, крім того сформулювати закупівельні ціни, прорахувати потенційний дохід і скласти фінансовий план своєї комерційної діяльності.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: