Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво паливних брикетів, каіе є нюансиВиробництво паливних брикетів - процес, під час якого матеріал - паливні брикети пресується під високим тиском. При пресуванні під високим тиском температура матеріалу підвищується і відбувається виділення смолистих зв'язуючих речовин, за рахунок яких і здійснюється склейка матеріалу і подальше формування паливних брикетів. Мінімальна вологість пресованого матеріалу складає 6%. Оптимальна вологість матеріалу для брикетування варіюється залежно від породи і фракції останнього, оптимальний вміст вологості від 6-ти до 16%.

Виробництво паливних брикетів з деревини пов'язане з втратами, які прийнято називати відходами виробництва. Відходи на етапі підготовки лісу для виробництва паливних брикетів можуть досягати декількох десятків відсотків (пні, сучки, хвоя і т. д.) Типова лісопилка перетворює близько 60% деревини в дошки, при цьому 14% іде в опил, 5-7%- у кінцеві обрізки та 20-23%- у горбиль і обрізки крайок колод, бруса і дощок.

Основні етапи виробництва брикетів, це сушіння брикетів, коли очищений опил подається в приймальний бункер барабанної сушарки, підхоплюється нагрітим повітрям і надходить у сушилку, де відбувається інтенсивна сушка самого паливного брикету.

Потім, проводиться дроблення і пресування брикетів. Після цього паливні брикети з виробництва надходять на наш склад, де і проводиться їх продаж за недорогою ціною.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: