Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво паливних брикет з відходів деревиниКомплект обладнання призначений для переробки відходів лісозаготівлі і деревообробки різної крупності і вологості для виробництва паливних бри-кетів продуктивністю до 750кг / ч по сировині.

В залежності від крупності і вологості вихідної сировини і рівня механізації зберігання відходів пропонується 4 варіанти комплектів обладнання:

Комплектація № 1 призначена для переробки подрібнених (не більше 3-5мм) відходів лісопереробки вологістю 8-12%.

Комплектація № 2 призначена для переробки подрібнених (не більше 3-5мм) відходів лісопереробки вологістю не більше 55%.

Комплектація № 3 призначена для переробки тріски розмірами не більше 100мм вологістю не більше 55% і механізацією зберігання відходів лісопереробки у невеликих обсягах.

Комплектація № 4 призначена для переробки великих (понад 100мм) відходів лісопереробки вологістю не більше 55% і механізацією зберігання у великих обсягах відходів лісопереробки.

У загальному випадку комплект обладнання умовно поділяється на 3 ділянки:

ділянку подрібнення, ділянка сушки і ділянку брикетування. Залежно від комплектації, наведеної вище, в комплекті можуть бути відсутніми певні ділянки.

Схема технологічна виробництва паливних брикетів, нижче наводиться короткий опис технології виробництва паливних брикетів.

Ділянка подрібнення:

Відходи лісозаготівлі і деревообробки стрічковим транспортером (1) подаються в машину рубальні (2), де відбувається подрібнення в технологічну тріску. З рубальні машини отримана тріска стрічково-скребковим транспортером (3) подається в установку переробки тріски (4). Отримана дрібна стружка пневмотранспортером (5) направляється в бункер механізований (6) або стрічково-скребковим трнспортером (5а) на склад тирси механізований «Живе дно» (6а). Тирса і стружка дрібна можуть подаватися в бункер або на склад «Живе дно» відразу, минаючи рубальні машини та установку переробки тріски.

Ділянка сушіння:

З бункера подрібнені відходи шнековим транспортером (7) або стрічково-скребковим транспортером (7а) зі складу «Живе дно» переміщаються в сушарку барабанну (8). Просуваючись по барабану, подрібнені відходи продуваються гарячим повітрям, що нагрівається твердопаливним теплогенератором (входить в комплект поставки сушарки барабанної). Подача відходів лісозаготівлі та деревопереробки в теплогенератор може проводитися транспортером (8а) зі складу «Живе дно». Висушену сировину стрічково-скребковим транспортером (10) подається в бункер механізований (11), де відбувається вимір вологості отриманої сировини. У разі невідповідності вологості необхідної для установки брикетування (тобто вологість вище 8-13%- для установки брикетування) сировину шнековим транспортером (9) повертається в сушарку барабанну на досушку.

Ділянка брикетування:

Подрібнене сировину необхідної вологості шнековим транспортером (12) подається в оперативний механізований бункер (13) звідки шнековим транспортером з частотним регулятором (14) подається в установку брикетування УБТ-2 (15). Брикети, що виходять з УБТ-2 у вигляді безперервної штанги, розпилюються на необхідну довжину і за допомогою термоусадочного пакувального апарату упаковуються в поліетиленову плівку.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: