Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво брикетів та пелетНа даний момент, у нас працюють 3 підприємства, з виробництва пелет і брикетів з лузги і тирси.

За останні 2 роки, пройшли становлення від проекту, до відвантажень готової продукції в жд вагонах на експорт.

Якщо у Вас будуть якісь питання щодо даної тематики,- буду надати посильну допомогу.

Для початку деякі основні моменти при початку даного бізнесу:

1. Знайдіть постійне джерело сировини, тому саме від сировини в першу чергу залежить стабільність даного бізнесу, тому що не золоті руки фахівців, не імпортне обладнання нічого не зможе зробити у випадку перебоїв у поставках сировини. Причому думати треба на перспективу, так як менталітет людей, принаймні на Україні такий, що люди часто починають ділити шкуру не вбитого ведмедя, тому дуже часто через 3-4 місяці, після початку виробництва, Постачальник сировини сам починає виробляти аналогічну продукцію, грунтуючись на показниках Вашого підприємства, так як при правильній організації, окупність зазвичай не перевищує 6 міс.

2. Не варто економити на обладнанні. Часто в інтернеті можна побачити пропозиції з продажу відновленого устаткування, за ціною 2-3 рази дешевше нового верстата. На практиці, це все може погубити Ваш бізнес, через постійні простої і поломки обладнання. Тому якщо Ви купуєте відновлене обладнання, то не пошкодуйте грошей, на грамотне складання договору, із захистом всіх Ваших інтересів у вигляді гарантій якості по устаткуванню.

3. Думайте про людей, коли плануєте розміщення виробництва. При виробництві пелет і брикетів з тирси, Вам потрібно буде не тільки дробити тріску до потрібної фракції, але і сушити її у міру потреби. Все це створює видимий ефект, у вигляді шару пилу на прилеглій території, та значного шуму при обертанні сушильного барабана, тому оптимальним можна вважати розташування виробництва на відстані не менше 300 метрів від житлових будинків.

4. Оформіть всі документи до запуску обладнання. Найчастіше люди плануючи бізнес думають тільки про фінансові показники, забуваючи при цьому про дозвільної документації, на право відкриття виробництва. У підсумку в один прекрасний день, до Вас може прийти перевірка, і зупинити виробництво, причому аж до конфіскації не тільки готової продукції, але і обладнання. Тому не забувайте заздалегідь оформити технічні умови на виробництво, та повний перелік необхідної документації.

5. Не забувайте про пожежну безпеку. Підвищена пожежобезпечність необхідна не лише через необхідність сушити тирса, при температурі до 650 градусів, але і у зв'язку з можливістю самозаймання сировини при тривалому зберіганні. Тому продумайте зберігання сировини, і чітко виконуйте всі вимоги з боку відповідних органів. Не зайвим буде також застрахувати людей і устаткування.

Ось невеликий вступ, яке засноване на особистому досвіді, так як за ці 2 роки, ми і горіли, і закривали цеху через відсутність документів, так-що як говоритися,- вчіться на помилках інших людей.

Якщо у Вас є бажання відкрити власне виробництво в цій сфері, якщо Ви маєте сировинну базу, і навіть якщо Ви хочете вигідно вкласти інвестиції, то я завжди радий відповісти на Ваші запитання в даній гілці

В ув'язненні хочу відзначити, що про збут можна взагалі не думати, тому що на даний момент попит перевищує пропозицію рази в 3, і вся наша продукція продана на 3 міс. вперед.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: