Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виробництво брикетів паливнихДля виробництва паливних брикетів може бути використане таке сировину:

а) деревна стружка, тирса, деревна тріска, нетоварна деревина. Ця сировина є пріоритетним при виробництві паливних брикетів використовуваних в приватному секторі по причині меншого вмісту золи в згорілому матеріалі в порівнянні з брикетами, виготовленими з іншої рослинної сировини.

б) солома зернових, ріпаку, кукурудзяна качан, лушпиння насіння соняшнику, інше рослинна сировина. Це вид сировини найбільш ефективно використовувати при виробництві промислових (індустріальних) паливних брикетів.

Важливо знати: на відміну від виробництва паливних гранул,- тут порода деревини, чи то вона м'яка, то чи тверда,- особливо значення не має. Брикети можна виготовляти з випадкової суміші стружки листяних і хвойних порід деревини. Але для краще настройки процесу - виробництво брикетів найкраще здійснювати із сировини однієї породи деревини. При цьому продуктивність виростає з використанням сировини з деревини твердих порід.

Структура виробництва брикету

На початковому етапі виробництва - сировина очищається від сторонніх домішок, доводиться до потрібної фракції за допомогою дробарок, якщо є необхідність - просівається через сита, далі сушиться до необхідної вологості, після чого подається на прес. На виході з преса брикети обрізають до необхідної довжини (20-25 см.), фасуються в пачки, як правило, по 12 шт., Обв'язуються поліпропіленовою стрічкою і поміщаються в термоусадочну плівку, з приміщенням всередину етикетки виробника.

Виробництво паливних брикетів здійснюється з використанням наступного обладнання:

Щепорезка - використовується для отримання сировини з не товарної

деревини.

Дробарка - подрібнює тріску до потрібної фракції, як правило, 1-3 мм.

Соломорізка - вид дробарки. Використовується для подрібнення соломи до

потрібної фракції.

Сушарка - використовується для сушки сировини до необхідної

вологості 8-10%.

Прес - для пресування підготовленої сировини. Це головний ділянку

виробництва брикетів.

Ножі для різання сформованого брикету що виходить з преса.

Пакувальна машина - для розфасовки брикетів.

Термозбіжна машина - упаковка розфасованих брикетів

в термоусадочну плівку.

1-й момент: Для будь-якого сировини існує загальне правило: оптимальна вологість повинна становити 8-10%. При вологості більше 10% брикет можна пресувати, але його якість погіршується до нетоварного вигляду. При вологості сировини менше 7% процес формування брикету утруднюється, що позначається на його механічної міцності після виготовлення.

2-й момент: Продуктивність процесу виробництва паливних брикетів залежить в першу чергу від потужності і досконалості конструкції преса.

3-й момент: ламаний брикет не користується попитом (споживачі дають за нього невисоку ціну). З цього висновок - виготовлений брикет повинен мати рівні зрізи на одному і іншому своєму торці.

Головним етапом процесу виробництва паливних брикетів є процес пресування.

Існує 2 технології пресування брикетів:

технологія використання преса механічного шнекового типу (шнек зразок того що у звичайній м'ясорубці). Мінуса цього преса: а) шнек вимагає постійного обслуговування (час безперервної роботи до ремонту - близько 300 годин) б) мала продуктивність цього преса.

технологія використання преса ударного типу. Більш дорогий прес. Відрізняється від преса шнекового типу більшою продуктивністю.

Найбільшою популярністю на ринку Європи користуються брикети типу «Pini-kay», а також брикети типу «NESTRO». Про брикетах «пінії-Кей» можна сказати наступне: вони не тільки користуються популярністю, але і є дефіцитним товаром. Тому виробництво цього брикету має величезні перспективи. Можна відзначити, що на сьогоднішній день виробники України, Росії, Білорусії не в змозі заповнити в повному обсязі потребу Західного ринку Європи в цьому продукті.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: