Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виготовлення паливних брикетів своїми рукамиДля виробництва паливних брикетів можна використовувати майже будь-які відходи сільського господарства та деревообробки. В якості сировини підійдуть деревна тирса, насіння соняшнику, некормові відходи хлібопекарської промисловості, відходи рослинництва й інші культури. Виготовлення паливних брикетів своїми руками можна здійснити за допомогою компактного пеллетайзера.

Виготовлення паливних брикетів відбувається шляхом пресування сировини при високій температурі, внаслідок чого виділився лігнін, що міститься в деревині, зв'язує частинки в компактну гранулу. У процесі виробництві такого палива не потрібно застосування жодних хімічних добавок.

Технологія виробництва однакова для будь-якого типу сировини, як для соломи, так і для деревної тирси. Брикетуюче будь-яку сировину, чия вологість не перевищує 12%. При більш високій вологості, сировина повинна пройти через сушильну машину.

Етапи виробництва складаються з наступних процесів:

1. Дроблення і подрібнення сировини для отримання підходящої фракції.

2. Висушування сировини до рівня вологості не більше 12%

3. Пресування.

4. Упаковка готової продукції.

У Вас немає свого деревообробного підприємства? Але Ви хочете виготовляти паливні брикети своїми руками? Завдяки невеликій компактному пеллетайзеру ви зможете втілити свої бажання. У багатьох людей хто придбав пеллетайзер, ніколи не було свого деревообробного підприємства. Вони просто купили пеллетайзер, встановили у своєму або орендованому приміщенні, знайшли постачальників тирси і спокійно займаються виробництвом паливних брикетів. Причому добре і тим і іншим, тому у постачальників сировини територія звільняється від виробничого сміття, а інші це сміття переробляють в гроші. Задумайтеся, скільки деревообробних підприємств просто так складують сміття у себе на території замість того щоб переробляти.

При виготовленні паливних брикетів своїми руками ви не будете мати проблеми пов'язані з відсутністю продажів. Пелети це товар, на який завжди є попит цілий рік. Пеллетайзери здатні окупитися протягом 3-х місяців. Оскільки володіють високою продуктивністю, компактністю і мобільністю.

У розвинених країнах подібний спосіб опалення - звичайна справа, і у всіх великих магазинах продаються паливні гранули в різних упаковках.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: