Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Виготовлення брикетів - паливна альтернативаПаливні брикети виготовляються з різних деревних і рослинних відходів. Рослинні відходи містять у собі солому, торф, лушпиння соняшника і т. д. Виготовлення брикетів - процес не надто складний і економічний. Паливні брикети користуються великим попитом як для опалення заміських будинків і автономних котельних, так і промислових об'єктів.

Першим етапом виготовлення брикетів є подрібнення сировини на спеціально призначеній для цього дробарці. Після цього отримана маса при необхідності висушується до потрібного відсотка вологості в сушарці. Далі сировина надходить безпосередньо в формувально-пресувального агрегат, де пресуванням і наступною термічною обробкою виготовляються брикети. При виготовленні паливних брикетів ніяких інших домішок не додається, під впливом високих температур (до 350 градусів) сировину виділяє натуральний клей - лігнін, що міститься в клітинах рослин.

Брикети можуть бути різної форми, залежно від способу виготовлення. У вигляді цегли (RUF - брикети) виготовляються за допомогою високого тиску на гідравлічному пресі.

У формі циліндра, з отвором або без, виготовляється на гідравлічному або ударно-механічному пресі, такі брикети мають свої плюси і мінуси.

Плюсом можна назвати низьку собівартість і невисокі вимоги до організації виробництва. Мінусами є нестійкість до вологи та механічних пошкоджень, що несприятливо позначається на транспортуванні.

Чотирьох-шестигранний Pini u0026 Kay брикет з отвором виготовляється на механічному пресі допомогою високого тиску і наступною термічною обробкою. Плюси: вологостійкість, стійкість до механічних пошкоджень, підвищеною тепловіддачею і тривалістю горіння. Мінуси: трудомісткий процес виготовлення, висококваліфіковані фахівці, великі енерговитрати при виробництві

В порівнянні з дровами або вугіллям, опалення пеллетами має ряд переваг: тривалість горіння (на 2- 2,5 години довше берези), легкість у застосуванні (отвір всередині брикету створює природну тягу, що дозволяє розпалювати брикети де завгодно). А також зручність зберігання, стійкість до вологості і майже повна відсутність золи (після згорання залишається всього 1% від всього об'єму).

На сьогоднішній день ринок виробництва біопалива активно розширюється, попит на неї підвищується, а виготовлення брикетів стає досить прибутковим підприємством.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: