Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Види пресів. Міні-преси для брикетівВиробництво біопалива з кожним роком вдосконалюється і спрощується. В даний час виробництво набуло широкого поширення. Для створення брикетів і пелетів потрібно різноманітна сировина, основи якого становлять деревні відходи, папір, вугільні відходи і деякі рослинні матеріали.

Для виробництва брикетів та виробництва пелетів існують різні преси: преси-гранулятори та преси для брикетування, які опишемо нижче.

Міні-преси для брикетів виконують ту ж функцію, що і великі преси. Різниця лише в тому, що міні версія преса може використовуватися навіть в домашніх умовах, в столярних цехах, або на фермерський підприємствах (на фермах переробка сировини потрібна для виробництва палива) при готовому сировину, а її продуктивність дорівнює 6-8-12 кг в годину. А велика обладнання використовується на великих підприємствах, заводах, а його робота збільшується із удосконаленням.

Міні-прес для брикетів важить від 40 до 70 кг. Велика форма преса може важити за тонну.

Найважливішим у прес для виробництва брикетів те, що деталі не вимагають частої заміни і можуть служити довше, ніж при виробництві гранул. А міні-преси для брикетів ще й більш прості по технічній частині.

В основу гідравлічної системи входить 2 преса і стрічка: перший просто спресовує брикети, другий ущільнює брикет, а стрічка переміщує брикети. На пресі побудовано пристрій для подачі тирси.

Крім преса існують і інші пристрої, що використовуються для виробництва біопалива. Наприклад, якщо відходи не можуть відразу потрапити по прес або міні прес для брикетів, то спочатку їх поміщають в дробарку або щепорез, які рознесуть всі матеріали буквально в друзки. Далі все потрапляє в молоткову млин. Тирса й тріски є, але вони ще дуже сирі, щоб зробити з них брикети? Тоді наступне місце - це сушильна машина, яка знизить вологу в дереві до мінімуму. А після всієї обробки тирсу потрапляють на пересувний склад (або склад), яке рівномірними дозами буде потрапляти по прес.

Таким чином, при виробництві паливо задіяні: преси для приготування гранул і брикетів (або їх міні-версії), сушильні апарати, дробарки, щепорези. Додайте до цього декілька працівників - і ви отримаєте повноцінне підприємство з виробництва екологічно чистого палива.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: