Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Вибір приміщення для виробництва паливних брикетівДо виготовлення паливних брикетів необхідно підходити як до серйозного і повноцінному виробництву з не менш серйозною технологією і всіма можливими проблемами.

Вибираючи необхідне виробниче приміщення, не слід забувати про рівень витрат, необхідних на його утримання. При цьому важливо зробити оцінку власних фінансових та організаційних можливостей.

Розмір виробничої площі, мінімально необхідної для того, щоб розмістити весь виробничий комплекс, повинен бути не менше 350 м2. Непогано подбати про опалення в холодний період, хоча це не є обов'язковим. Виробниче обладнання буде працювати і в морози, чого, природно, не скажеш про персонал.

Можливо дискретне розміщення деяких переділів виробництва. Таким чином, до прикладу, під легким навісом можна розташувати майданчик, на якому планується зберігати вихідна сировина. Це стосується і сушильного комплексу, і відділення по упаковці і зберіганню готової продукції. Тоді ділянку для пресування зможе поміститися на площі близько 50 м2.

Дуже важливо на пов'язаною з виробничим площам території створити майданчик, покриття якої буде твердим, а також забезпечити під'їзні шляхи для великовантажних фур.

Важливо не випустити з уваги присутність джерела, який у майбутньому стане забезпечувати виробництво силової електроенергією. Щоб таке виробництво функціонувало, потрібно не менше ніж 100кВт. Не слід забувати про наявність технічного водойми, а також про можливості створення пожежного водоймища.

З питанням місця розташування виробництва пов'язано багато дискусій. Можливо два варіанти: поряд з міською інфраструктурою або близько джерела використовуваного у виробництві сировини. Більшість підприємців віддають перевагу другому варіанту, що обумовлено можливістю скорочення витрат виробництва, а також дозволить уникнути безлічі проблем по доставці і зберіганню сировини.

Хоча виготовлення паливних брикетів і супроводжено незначними викидами в навколишнє середовище, які, притому, ще й не токсичні, у підприємця все одно можуть з'явитися проблеми з екологічною службою, якщо він вирішить розміщувати своє виробництво в житловій зоні.

Виробнича структура підприємства з виготовлення паливних брикетів складається приблизно з наступних ділянок:

• складу приймання і зберігання непідготовленого сировини;

• відділення сушіння;

• складу сухої сировини;

• ділянки, де проводитиметься пресування;

• дільниці пакування ;

• складу готової продукції.

На етапі підготовки виробничих приміщень до експлуатації слід приділити увагу системам загальної вентиляції та місцевої вентиляції на дільниці пресування, внутрішнім електричним комунікацій, систем освітлення та пожежогасіння.

Кваліфікована компанія-постачальник устаткування зобов'язана володіти всіма аспектами технології виготовлення паливних брикетів, а також дати підприємцю поради та рекомендації, пов'язані з організацією виробництва і прив'язкою закуповуваного їм обладнання до конкретних умов.

Для того, щоб узаконити виробництво паливних брикетів належним чином, слід вирішити всі аспекти даної проблеми з місцевими органами влади, а також з будівельною, пожежної, санітарної та екологічної інспекціями.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры:

Хорошая цена моторное масло Тотал