Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Верстат для пресування тирси - сучасна бізнес-ідеяТирса - основний матеріал, який використовують для опалювального палива. Сировина засипають в брикетний верстат, після переробки якого, виходять пресовані тирсові брикети. Їх діаметр становить 60 мм, а довжина коливається від 25 мм до 200 мм.

Верстат для пресування тирси - машина технологічної лінії для брикетування тирси. Протягом години може виробляти від 400 кілограм брикетів. Основною сировиною, використовуваним для виробництва брикетів, є тирса. Завдяки розробці технології пресування, тирса, раніше не мають будь-якої вартості, стали повноцінним паливом. Власне, завдяки новим технологіям, останнім часом людство прагне переробляти відходи, підтримуючи рівень екології, при цьому заробляючи. Наочним прикладом, може слугувати, що отримав особливу популярність, верстат для переробки пластикових пляшок і верстат для переботкі шин.

Даний верстат так само можна використовувати для пресування інших матеріалів - торфу, соломи, макулатури, залишків кори дерев, деревного вугілля або лузги соняшника. Для цього потрібно спеціальна обробка сировини і налагодження верстата з урахуванням особливостей, що переробляються.

Брикети, спресовані з тирси, служать відмінним паливом. Їх теплотворность становить приблизно 4800 kcal / кг. Цими брикетами так само можна топити піч для коксу або вугілля без будь-яких переробок. На відміну від сипучих тирси, які в печах горять з негативним результатом, брикети виділяють велику кількість тепла. Вони при згорянні виділяють незначну кількість забруднень - попіл і дим, які мають не агресивний хімічний склад.

Ще один плюс брикетів - вони згорають практично цілком, а продукти згоряння або містять незначну кількість сірки, або її немає зовсім. Хоча сірка служить природним елементом підкислення води, землі і вологого повітря, таке підкислення може призвести до зростання розчинності металів.

Крім цього, при згорянні опалювального масла і кам'яного вугілля виділяються різні ароматичні вуглеводні. Тоді як в процесі горіння тирсових брикетів вуглеводні взагалі не виділяються. Таким чином, брикети з тирси - більш щадні для екології. Крім того, при використанні преса для створення тирсових брикетів, виробництво здійснюється без в'яжучих речовин.

На даний момент тирсових брикет є найбільш екологічно чистим, натуральним матеріалом для опалювання.

Ось вже багато років паливні брикети з тирси є популярним і більш економічним паливом та використовуються у багатьох країнах світу. Брикети випускаються із сухих тирси деревини хвойних і листяних порід. Так само можуть виготовлятися з лушпиння соняшнику, рису, гречки, льону, лушпиння вівса і ін

Деревні брикети не включають в себе ніяких шкідливих речовин, в т. ч. клеїв. Спеціально пресовані під великим тиском і при високій температурі, брикети мають форму циліндра. Паливні брикети мають широке застосування і можуть використовуватися для всіх видів топок, котлів центрального опалення, котлів на дерево і пр., відмінно горять в камінах, печах, грилях та ін Великим достоїнством брикетів є сталість температури при згорянні протягом 4 годин.

Позитивним аспектом при використанні деревних брикетів у вигляді палива є їх мінімальний вплив на навколишнє середовище при згорянні в порівнянні з класичним твердим паливом при однаковій теплотворної здатності як, наприклад вугілля, але в 15 разів меншим вмістом попелу (макс 1.0%).

В основі технології виробництва деревних паливних брикетів лежить процес пресування дрібно подрібнених відходів деревини (тирси) під високим тиском при нагріванні, сполучною елементом є ЛЕГНІН, який міститься в клітинах рослин.

Висока тривалість горіння

Це означає, що в порівнянні зі звичайними дровами, закладку в піч можна проводити рідше в три рази. Брикети горять з мінімальною кількістю диму, не стріляють, не іскрять. При цьому забезпечують постійну температуру на всьому протязі горіння. Після згорання брикети перетворюються на вугілля, як звичайні дрова і, в подальшому на них можливо приготування шашликів або гриля.

Теплотворність

Теплотворність паливних брикетів більше ніж у звичайних дров і практично дорівнює теплотворності кам'яного вугілля. Під час приготування шашликів або гриля при попаданні жиру на вугілля брикетів вони не запалюються, а продовжують тліти чи горіти рівним низьким полум'ям. Великою вигодою брикетів є сталість температури при згорянні протягом 4 годин. Тепловіддача брикетів: брикети з тирси 4400 ккал або 18 Мj.

Порівняльна характеристика за теплотворної здатності брикетів:

дерево (тверда маса, волога) 2450 ккал / кг

дерево (тверда маса суха) 2930 ккал / кг

буре вугілля 3910 ккал / кг

брикети з деревних відходів 4400 ккал / кг

чорне вугілля 4900 ккал / кг

Екологічність

Паливні брикети - екологічно чистий продукт, так як при їх виробництві не використовуються ніякі добавки. Позитивним аспектом при використанні деревних брикетів у вигляді палива є їх мінімальний вплив на навколишнє середовище при згорянні, в порівнянні з класичним твердим паливом при однаковій теплотворної здатності як, наприклад, вугілля, але в 15 разів меншим вмістом попелу (макс 1.0%) який можна використовувати у вигляді мінерального добрива.

Порівняльні технічні характеристики:

За вмістом золи:

чорне вугілля 20% попелу

буре вугілля 40% попелу

брикети з деревних відходів від 0,12% до 1% попелу

Виділення CO2 в повітряний простір при згорянні в порівнянні з деревними брикетами:

легке масло в 20 разів вище

вугілля-антрацит в 50 разів вище

кокс в 30 разів вище

природний газ в 15 разів вище

Паливні брикети з древесноугольного відсіву

Брикети виготовляються з відсівання деревного вугілля, за спеціальною технологією, яка дозволяє добитися високої якості та екологічної чистоти продукту. Принцип технології брикетування заснований на пресуванні відсіву, подрібненого на порох і змішаного зі сполучною речовиною. По європейській класифікації палива паливні брикети з древесноугольного відсіву відносяться до категорії бездимного палива.

Застосування

Паливні брикети з древесноугольного відсіву дуже компактні, не займають багато місця, зручні при транспортуванні. Вони придатні для приготування м'яса, риби, птиці та ін продуктів в Мангали, грилі, Шашличниці, але так як не виділяють чадного газу, то приготування їжі можливо й у закритих приміщеннях (кафе, ресторани, веранди і т. д.). Їжа виходить рівно просмажене, не підгорає, зберігає соковитість, має рівний золотавий колір. Дуже зручно готувати на брикетах їжу, загорнуту у фольгу, так як готується їжа в цьому випадку у власному соку. А людині властиво ергономізіровать свою діяльність, так наприклад, не дарма ми стали використовувати клейовий пістолет, застосування якого набагато зручніше, ніж просто тюбика з клеєм.

Паливні брикети з древесноугольного відсіву застосовуються в якості палива для камінів та печей будь-яких видів, в тому числі твердопаливних котлів систем опалення. Так як паливні брикети екологічно чистий продукт і горять практично бездимний, ідеально використовувати їх для обігріву житлових приміщень, лазень, наметів, теплиць, овочевих ям і т. д.

Час горіння 1 кг паливного брикету не менше 5-7 годин.

Тепловіддача не менше 6550 ккал / кг.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: