Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Валкових-шестерний гідравлічний прес для брикетування сипучих і пластичних матеріалів



Винахід відноситься до виробництва паливних брикетів для комунально-побутових і промислових потреб, а також для отримання брикетів з шлаків, золи і стружки для переплавлення. Прес містить виконавчий механізм обертання, шестерню і притискної валок. Швидкість обертання притискного валка перевищує швидкість обертання шестерні в 3 рази. В результаті забезпечується спрощення конструкції преса при зменшенні його габаритів і ваги.

Винахід відноситься до виробництва паливних брикетів для комунально-побутових і промислових потреб, а також для отримання брикетів з шлаків, золи і стружки для переплавлення.

Відомим по технічній суті до заявленого пристрою є валковий прес ДЕ № 2305626 і патент № 2197389, але йому властивий ряд недоліків: габарити, велика вага, енергоємність, попереднє подрібнення, просіювання та сушка прессуемого концентрату і дозування.

Найбільш близьким за технічною сутністю є гідравлічний шестерний прес, патент ПМ № 39534 з великим діаметром шестерень. Але у нього є ряд недоліків, велику вагу, синхронність шестерень, невеликий обсяг брикетів, забіваемость пазів шестерень.

Завдання, покладена в основу заявленого пристрою, полягає у створенні більш простого і економічного шляхом виключення операції подрібнення, просіювання, перемішування та дозування, а також при зменшених габаритах і вазі самого преса і вартості.

Поставлена задача вирішується таким чином. Між шестірнею невеликого діаметра (до 500 мм) і шириною до 400 мм і простим сталевим валком такого ж діаметру з бункера під своєю вагою і від збільшеного числа обертів валка надходить сирої лігнін, опил, торф, стружка деревна, тріска, шлаковата або будь-який інший матеріал. Шестерня жорстко закріплена в корпусі на підшипниках, а валок гідравлікою притискається до жорстко закріпленої шестірні. Зуб шестерні гостро заточений, щоб матеріал суворо пресувати в пазу шестерні. Швидкість валка можна змінювати, збільшувати, тобто регулювати подачу вихідного матеріалу, і за рахунок швидкості валка завальцовивается дуже добре одна грань брикету, так як підвищується температура від тертя.

В результаті пресування між шестернею і валком утворюються брикети з будь-яких матеріалів, будь то торф, лігнін, опил, тріска, шлаковата, пилу і шлами чорної і кольорової металургії, пилу і шлами вугільної, вапняної, доломітового, магнезіальній, також брикети з чавунною, алюмінієвої і мідної стружки, всілякі солі і добрива і т. д.

Мета винаходу - створення спрощеного, дешевого, малогабаритного преса шляхом заміни однієї шестірні на валок такого ж розміру по діаметру і довжині.

Пристрій працює наступним чином. Між шестернею і валком преса з бункера сиплеться вихідний матеріал. Шестерня подрібнює, дробить, видавлює рідина з матеріалу та пресує, а валок створює надмірний тиск на вихідний матеріал і формує брикет з одного боку при збільшеній швидкості обертання і працює за подпрессовщіка. За рахунок тертя збільшується температура, яка також сприяє формуванню міцного брикету. Швидкість обертання шестерні від 10 до 100 об / хв в залежності від пресуючого вихідного матеріалу, а швидкість обертання валка в середньому в 3 рази більше. Зусилля пресування (притиску) від 10 до 150 тонн, питоме зусилля від 100 кг/см2 до 1000 кг / см 2.

Через те що на гранях зуба шестерні створюється надлишковий тиск, брикети виходять міцні, а також впливає тертя, тобто температурний режим, на якість брикетів.

Перерахована сукупність ознак дозволяє в порівнянні з прототипом зробити заявляемое пристрій більш простим і дешевим.

Наявність відрізняється від прототипу суттєвих ознак дозволяє визнати заявляемое пристрій новим.

З рівня техніки не виявлені рішення, які мали б ознаки, що збігаються з відмітними ознаками заявленого пристрою, тому винахід відповідає умові винахідницького рівня.

Можливість використання заявленого пристрою в промисловості дозволяє зробити висновок про його відповідності критерію промислова застосовність.

Формула винаходу

валкових-шестерний гідравлічний прес для брикетування сипучих і пластичних матеріалів, що містить виконавчий механізм обертання, шестерню і притискної валок, швидкість обертання якого перевищує швидкість обертання шестерні в 3 рази.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: