Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Устаткування по переробці тирсиЛінії шнекового пресування тирси та відходів лісопиляння.

Склад лінії

Ми виготовляємо і поставляємо виробництва під ключ, що дозволяють отримати паливні брикети з усіх видів відходів деревообробки.

Наше обладнання здатне пресувати всі види деревних відходів, а також солому, лушпиння соняшника, гречану лузгу, шкаралупу горіхів, лігнін та багато іншого.

Нижче наведено опис обладнання по найважливішим складовим частинам і в цілому техпроцесу виробництва паливних брикетів з тирси (скачати опис техпроцесу).

Шнекові пресування тирси

Паливні брикети виходять в результаті пресування під великим тиском і при нагріванні деревної тирси (а також дргіх рослинних матеріалів - лушпиння соняшника, торфу, соломи тощо).

Ніяких зв'язуючих при цьому не використовується - формування брикету відбувається в результаті розплавлення міститься в будь деревині речовини лігніну. При цьому найважливіша умова формування брикету - це відносна вологість вихідної сировини (тирси) в діапазоні 8-12%.

При меншій вологості лігнін перестає працювати, а при більшій утворюється пара, який розриває брикет. Відходи вологості 8-12% можуть виходити при обробці сухої дошки - виробництво паркету, вагонки і т. п., це дуже зручний варіант, коли достатньо тільки ділянок брикетування та упаковки.

При виробництві пиломатеріалу відходи виходять природної вологості - 40-50%, які необхідно сушити і можливо додатково подрібнювати.

Виходячи зі сказаного вище можна визначити основні компоненти лінії виробництва паливних брикетів.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: