Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Устаткування для виробництва паливних брикетівЧерез значне підвищення потреби в нових джерелах енергії більше людей починають цікавитися виробництвом біомасового брикету.

біомасового брикет є відновлюваним екологічно чистим джерелом енергії, особливо для сільськогосподарських країн.

Інвестування у виробництво біомасового брикету - це найкращий спосіб отримати прибуток, використовуючи відходи агро-лісової галузі, одночасно виробляючи екологічну енергію для збереження світової навколишнього середовища.

З кожним днем зростає усвідомлення необхідності використання екологічно безпечного і нетрадиційного біо-палива у зв'язку з тим, що підвищуються ціни на традиційне паливо. Крім того, за допомогою такої установки Ви перетворите свої відходи в прибуток.

Паливні брикети з лузги соняшника

Питання - «що робити з рослинними відходами?»- Тепер може бути знято з порядку денного

Сучасна ресурсозберігаюча технологія перетворює те, що ще недавно було відходами, в затребувані на ринку паливні брикети.

Тирса, лушпиння, лушпиння, солома - все йде в справу. Одна-дві секунди - і брикет готовий.

При цьому процес переробки не вимагає додавання зв'язувальних речовин, а завдяки копіткій дослідницькій роботі інженерів і ретельно продуманій конструкції, наш прес надійний і простий в експлуатації.

У результаті у виграші виявляються і підприємство, що використовує установку, і покупці брикетів, які отримують недорогий і якісний матеріал для опалення.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: