Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Устаткування для виробництва паливних брикетів та пелет з тирсиУстаткування для виробництва паливних брикетів та пелет: вигідно і просто

Сучасне обладнання для виробництва паливних брикетів та пелет, представлене на нашому сайті, дозволяє налагодити технологічну лінію продуктивністю від 350 до 800 кг / год - точні цифри будуть прописані в договорі.

Виготовляти брикети з тирси на нашому обладнанні можна навіть у неопалюваному незабетанірованном виробничому приміщенні площею від 120 кв. м: зазначена площа не враховує склад готової продукції та склад сировини. Лінія працює від трифазної мережі електроживлення і не вимагає ніяких спеціальних умов.

Виготовлення паливних брикет та пелет спочатку є економічно вигідним: при відносно невисокій собівартості (1000-1200 руб / т) ціна реалізації продукції складає на даний момент 3500- 3800 руб / т, а за умови імпорту - 180-200 євро за тонну. Наше обладнання здатне виготовляти паливні брикети з лушпиння гречки або соняшника, тирси, соломи, а також іншої сировини, при цьому для отримання на виході 1 тонни продукції знадобиться приблизно 1,3 тонни сировини. Плануючи приміщення під склад, слід враховувати, що обсяг 1 тонни сировини становить 8-9 куб. м.

Виготовлені на високоякісному обладнанні брикети і пелети використовуються для широких цілей - для опалення приватних будинків та приміщень різного призначення. За теплотворною ефективності тонна брикетів прирівнюється до тонні хорошого вугілля або до КАМАЗ звичайних дров.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: