Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Устаткування для виробництва паливних брикетів методом ударного пресуванняШановні панове з допомогою нашого сайту ми б хотіли трохи розповісти про технології виробництва брикету за принципом ударно механічного пресування. А також запропонувати Вам обладнання нашого виробництва для виготовлення брикетів.

Обертовий ексцентрик з частотою близько 4 разів на секунду передає поштовхи поршню, який ударами продавлює матеріал через фільєру. При цьому створюється тиск достатню для спікання сировини в тверду масу у вигляді безперервного рукава без додавання сполучних компонентів.

Процес спікання відбувається безперервно при температурі 110-200 градусів (залежно від вологості сировини), при цьому механізм нагріву зони пресування відсутня, що значно зменшує енергоємність преса - як результат знижує вартість кінцевого продукту. Даний спосіб пресування виключно надійний і невибагливий.

Виходячи з вище викладеного, можна зробити висновок, що купуючи ударно механічний прес або ж лінію по виготовленню брикету (на основі ударно механічного преса). Ви отримуєте надійність, високий коефіцієнт використання устаткування, мінімум одиниць обслуговуючого персоналу і низькі експлуатаційні витрати.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: