Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Устаткування для виготовлення брикетів, прес для брикетування тирсиУстаткування для виготовлення брикетів - це, в першу чергу сам прес для брикетування тирси, тріски, лушпиння, відходів рослинництва, плюс комплекс для підготовки сировини. А саме подрібнення, сушіння і подача готового сировини в зону брикетування - формування готової продукції паливних брикетів.

Обладнання для виготовлення паливних брикетів поставляється в різній комплектації і безпосередньо залежить від типу сировини і його готовності до брикетуванню, тобто вологості і розмірів часток. Обладнання для виготовлення паливних брикетів, що потрібно знати, якщо ви вирішили зайнятися даним виробництвом.

Як правило, пропонують преса-екструдери в них формування брикету йде за рахунок пресування (переміщення сировини шнеком) і нагріву тирси або друго сировини. Ця технологія прийшла в СРСР ще в 80-х роках з Європи і зараз визнана тупиковою і ось чому:

1. Високе споживання електроенергії: 40-45 Квт., В залежності від моделі.

2. Постійний знос подаючого шнека, а саме перших його витоків, внаслідок чого неминуча постійна заміна шнека на новий або ж наплавлення на робочий. Звідси необхідність утримувати кваліфікований обслуговуючий персонал, який буде здійснювати безпосереднє обслуговування преса (лінії).

3. В процесі роботи потрібно ще буде регулювати шнековий зазор, це необхідно для забезпечення постійної якості виходить брикету. Звідси фактична потужність (продуктивність) буде сильно відрізняться від заявленої. Так, наприклад продуктивність преса-екструдера за паспортом 300-400 кг. / Година, то в реальності вона буде 300 * 0,4 = 120 кг. / Год., Де 0,4- це коефіцієнт реального робочого часу, тобто час коли йде процес формування брикету. З практики експлуатації пресів оеффіціент використання складає 0,3-0,4.

4. Необхідно організовувати видалення диму, тому при виробництві брикетів на прес-еструдерах має місце високотемпературний нагрів зони пресування до + 250-280 ° С, в результаті чого утворюється дим, а його потрібно видаляти (витяжка).

5. Необхідно здійснювати охолодження готових брикетів.

Це особливості роботи прес-екструдерів по виготовленню паливних брикетів, але є і серйозні плюси - це привабливий зовнішній вигляд брикету. Паливні брикети виготовлені на прес-екструдерах мають у порівнянні з брикетами, виготовленими по ударному-механічному методу і методу гідравлічного пресування, більш привабливий зовнішній вигляд. Це має сенс тільки для приватного сектору. Що стосується промислового опалення паливними брикетами, то тут зовнішній вигляд брикету може бути і більш скромним. Ще одне приемущество - це більш низька ціна в порівнянні з ударно-мехніческімі пресами і пресами гідравлічного брикетування. Але цей плюс теж досить сумнівний, тому що обслуговування прес-екструдерів на порядок вище ніж у їхніх аппанентов. Таким чином вибираючи технологію (в даному випадку прес) отримання брикетів кожен вирішує для себе, але на наше переконання вибір очевидний...

Варіант - Ділянка

Прес (гідравлічний) для брикетування паливних брикетів з тирси в тому числі деревної стружки, тріски, відходів меблевого та деревообробного виробництва. Серьем для брикетування можуть служити і відходи рослинництва.

Отримані таким чином паливні брикети використовуються в якості біопалива в системах опалення в промисловому і приватному господарстві.

Прес для брикетування тирси забезпечує одержання компактного паливного брикету без додавання зв'язувальних речовин.

Діаметр брикетів, мм - 70

Довжина брикетів, мм - 50... 100

Місткість бака, м3- 1,25

Продуктивність, кг / год - до 70

Тиск в гідросистемі, бар - 120

Потужність гідростанції, квт - 7,5

Габарити - 2500х1550х1450

Маса верстата, кг - 1200

Переваги даного обладнання:

1. Висока надійність (у порівнянні з "екструзійним" шнековим методом отримання брикетів)

2. Відсутня необхідність постійно змінювати шнек і його наплавлавка перед заміною.

3. Низьке споживання електроенергії, немає нагрівальних елементів

4. "Холодні" готові брикети

5. Не утворюється дим при отриманні брикетів - немає необхідності в системі димовидалення

Ціна з ПДВ: 690 000 руб.

Прес для виготовлення паливних брикетів комплектується сушильним комплексом:

Сушильний міні - комплекс використовується для сушки тирси, стружки, тріски. Даний міні-комплекс сушіння призначений для роботи в поєднанні з Брикетуюче пресом і розрахований для невеликої продуктивності.

Джерело тепла не вимагає газу або ж дизельного палива, він працює на тих же деревних відходах. Електрика потрібно тільки для роботи двигунів. Сам процес сушіння здійснюється нагрітим повітрям, а топкові гази не стикаються з продуктом сушіння.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: