Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Уральські укладені займуться відходами лісопилянняВ свердловської виправній колонії № 15 запущено виробництво паливних брикетів.

Проект реалізовано у відповідності з концепцією розвитку кримінально-виконавчої системи з метою освоєння нових видів виробів, повідомили в об'єднанні колоній № 4 ГУФСІН Росії по Свердловській області. За інформацією служби виконання покарань, у виправній колонії № 15, розташованій у селищі Сосьва, відкрилася технологічна лінія з виробництва паливних брикетів, яка дозволяє працевлаштувати 30 засуджених та вирішити проблему переробки відходів лісопиляння. Виробництво організоване спільно з єкатеринбурзькій компанією «Рекорд плюс» в рамках співпраці установ лісопромислового комплексу з підприємствами та організаціями щодо реалізації інвестиційних проектів.

Як повідомляється, робота по запуску даної лінії велася з липня 2011 року. Фірма «Рекорд плюс» вклала в обладнання близько 10 млн рублів. Монтажем лінії займалася спеціалізована компанія «Фреза». Всі підготовчі роботи були завершені в кінці минулого року, а 26 грудня вже були зроблені пробні зразки продукції.

Виробництво являє собою безперервний цикл по безвідходної технології. Так, виготовлення брикетів здійснюється безупинно протягом усього циклу, а виникаючі некондиційні вироби і відходи знову беруть участь в процесі виробництва.

За словами заступника начальника ГУФСІН полковника внутрішньої служби Сергія Ванга, крім іншого, введення в експлуатацію нової технологічної лінії дозволить установі забезпечити максимально ефективну переробку низькосортної деревини та відходів виробництва, що скупчилися на біржах і не відповідають нормам екологічної та пожежної безпеки, а також щорічно отримувати додатковий прибуток в розмірі 315 тисяч рублів.

Як повідомили в Свердловському ГУФСІН, введена в експлуатацію лінія є лише першим кроком по підвищенню ефективності і прибутковості лісових колоній. Зокрема, на новому підприємстві фірма «Рекорд плюс» в майбутньому планує встановити обладнання, що дозволяє переробляти неліквідні обрізки та щепу. У планах також організація аналогічного виробництва в лісових колоніях Тавдинського району області. Компанія також веде роботи по введенню в експлуатацію мобільного комплексу по виготовленню брикетів, який міг би використовуватися в тих свердловських колоніях, де займаються деревообробкою, але не мають при цьому достатнього запасу відходів для установки стаціонарної лінії.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: