Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

У Тюкалинском відкрився завод з виробництва паливних брикетівВ омському місті Тюкалинськ відкрився завод з виробництва паливних брикетів, так само відомих під назвою евродрова. В якості сировини для виробництва брикетів, використовується тільки деревина берези, яка, на відміну від хвойних порід володіє, більшою тепловіддачею. Вихідною сировиною, для виробництва брикетів, є кругляк берези, який подрібнюється до оптимальної фракції, сушиться і пресується. Тобто, в якості сировини, не використовуються тирса, стружка та інші відходи деревообробки. Це дозволяє отримувати брикети з мінімальним вмістом пилу, кори, піску і, як наслідок, поліпшити тепловіддачу.

Так само серйозною перевагою брикетів можна назвати зручність зберігання і транспортування. Екологічна чистота дозволяє використовувати паливні брикети в мангалах. На новому міні-заводі також планується налагодити випуск фанери. Паливні брикети широко застосовуються на Заході для розтоплення камінів, котлів, лазень. Спочатку ринком збуту продукції стане московський регіон. У підмосковному місті Пушкіно вже відкрився склад готової продукції. Для зручності споживача також передбачена доставка по Москві і області.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: