Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

У Росії є шанс стати одним з лідерів по виробництву екологічного біопаливаЦя стратегія - керівництво до дії, спрямоване на досягнення глобальної мети - перехід до використання тільки відновлюваних джерел енергії.

Основними напрямками роботи WWF по просуванню біоенергетики стануть:

Формування відповідального споживання біоенергії

Розвиток виробництва біоенергії

Пріоритетними продуктами визнані рідке біопаливо, що використовується в авіації, судноплавстві, автотранспорті, а в майбутньому - і промисловості, і тверде біопаливо на основі деревини, що має хороші перспективи у виробництві електроенергії та тепла.

Для реалізації стратегії WWF вибрав кілька регіонів: Південну Америку (Бразилія, Аргентина) і Південно-Східну Азію (Індонезія, Малайзія) як основних виробників рідкого біопалива, Канаду, США та Росію як найбільших виробників твердого біопалива в світі. У напрямі розвитку споживання біоенергії пріоритетними є Європа і Північна Америка. При цьому особливо підкреслюється, що спочатку як виробництво, так і споживання повинні бути орієнтовані на стійко вироблену продукцію. Прикладом може служити тверде біопаливо на основі деревини, сертифіковане за схемою FSC. Але при цьому повинні використовуватися і додаткові показники, такі як забезпечення зниження викидів парникових газів і збереження запасів зв'язаного вуглецю.

Одним із завдань стратегії визначено також залучення бізнесу в співпраця з просування сталої біоенергетики.

« У Росії, де виробництво і експорт твердого біопалива на основі деревини (пелети, паливні брикети) розвиваються надзвичайно швидко, а багато виробників такої продукції вже мають сертифікати сталого лісокористування FSC, є шанс увійти до числа світових лідерів з виробництва біопалива і з самого початку розвивати його з урахуванням екологічних вимог,- зазначив керівник Асоціації екологічно відповідальних лісопромисловців Олександр Воропаєв.- Це буде значущим внеском у вирішення глобального завдання щодо переходу до використання поновлюваних джерел енергії ».


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: