Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Технологія виробництва паливних брикетівПопулярність паливних брикетів пояснюється їх екологічної чистої для приготавливаемого палива з сухих тирси, які можна застосовувати, включаючи всі породи деревини, а також інші рослинні відходи.

Застосовувані для топки брикети не включають ніяких видів шкідливих речовин і всіляких додаткових домішок. Перероблене сировину, де застосована технологія виробництва паливних брикетів, дозволяє отримати якісний брикет, значно зменшуючись в об'ємі, а це в кілька разів знижує витрати на зберігання і транспортування.

При виробництві паливних брикетів можна використовувати прес екструдер - модель ПБЕ - 180, який забезпечить якісні брикети при виготовленні паливних пресованих відходів з харчової не кондиція або відходів в лісовій промисловості - лузга соняшника, лушпиння гречки або рису, відходи від злакової культури, тирса деревини з різних порід дерева.

Відмітними особливостями цього преса є показники:

малому ступені енерговитрат;

високої продуктивності;

простоти при обслуговуванні;

мобільності в установці;

надійності в експлуатації і швидкість у відновленні робочого шнека.

Експлуатація прес екструдера ПБЕ - 180

Цей агрегат, де передбачена технологія виробництва паливних брикетів, дозволяє його експлуатувати в приміщенні з температурою повітря не нижче +5 0С, при установці вентиляційного обладнання та димоотсасивающего.

Розглядаючи принцип виробництва для цього брикету, варто виділити - пресування шнека з заздалегідь заготовленої сировини, з використанням високого тиску і з нагріванням в межах 200-350 0С. Одержувані брикети - евростондарт не мають ніякого сполучного речовини (крім натурального сполучного), представленого лігніном.

Завдяки впливу температури, поверхня на брикеті оплавляється, а це сприяє тривалому терміну зберігання та досить зручного способу при транспортуванні цієї продукції.

Екструдер передбачає виготовлення паливних брикетів у вигляді бруса - шестигранного, що має в центрі отвір (з діаметром в 2,0 см), для ефективного відведення диму, що утворюється при безпосередньому брикетуванні. Вихід бруса безперервний - він потім обрізається, використовуючи потрібний розмір у торцювання пилі.

Отримуючи потрібний розмір брикету, його пакують, застосовуючи плівку (термо-усадкову) або тару (картонну), де вага упаковки не перевищує дванадцяти кілограм. Брикет в діаметрі представлений 5,0 см, а грані - 5,5 см, що повністю відповідає загальноприйнятій євростандартом.

?


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: