Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Технологія виробництва паливних брикетів із соломиВідомо, що паливні брикети можна також робити з сільськогосподарських відходів, а саме, з соломи та лушпиння зернових культур, кукурудзи, рису і соняшнику. Сільськогосподарські відходи можна застосовувати як значного джерела палива для багатьох сільських регіонів, особливо там, де лісові масиви не дуже великі.

Солому відносять до найдешевшим відновлювальним джерелам енергії. Відходи, що залишаються після переробки сільськогосподарської продукції, досить суттєві. Так, на тонну готової продукції з рису залишається соломи та лушпиння масою 1,7 т, з пшениці - соломи та лушпиння масою 2 т, з кукурудзи - стебел і листя масою 2,4 т, з ячменю - соломи та висівок масою 1,5 т.

Сільськогосподарські відходи володіють високими енергетичними показниками. У порівнянні з деревиною, теплотворна здатність якої дорівнює 17,5-19 МДж / кг, у пшеничної соломи цей показник становить 17-18 МДж / кг, у ріпакової соломи - 16-17 МДж / кг, у відходів від переробки кукурудзи - 18 МДж / кг.

Багато розвиваючі країни використовують сільськогосподарські відходи як добрива або відправляють на корм худобі, а іноді вони просто згнивають.

Недоліків використання відходів в природному стані кілька. Тут слід враховувати чинник сезонності врожаю, неминучість значних витрат, пов'язаних з транспортуванням та зберіганням сельхоз відходів, а також деякі показники, за якими даний вид палива відрізняється, приміром, від деревини і деревного вугілля.

Виробництво паливних брикетів з соломи допоможе у вирішенні багатьох проблем. Теплотворна здатність брикетів із соломи майже в десять разів вище цього ж показника у вихідної сировини. Брикетування соломи дозволить вирішити проблему зберігання незалежно від сезону, автоматизації процесу завантаження в палива в топкові пристрої, а також полегшить питання транспортування.

Використання методу шнекового пресування дозволить отримати влагоустойчивий паливний брикет з високою щільністю, що не поступається за своїм основним показниками деревному паливних брикетів. Виняток становить тільки зольність, для паливного брикету з деревини вона становить близько 0,5%, для соломи - в межах 5,5%. І все ж, дане джерело енергії вважається досить перспективним.

Якщо говорити про збут паливних брикетів із соломи, то ринки Данії та Швеції - найбільш привабливі для цих цілей. Є надія, що даний вид палива знайде своє місце і на вітчизняному ринку.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: