Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Технологія брикетування деревних відходівВ даний час в світі гостро стоїть питання енергозбереження і, отже, питання використання вторинної сировини. В умовах постійного зростання цін на енергоносії, зростає інтерес до альтернативних, біологічно чистим, джерелам енергії.

Деревообробна промисловість залишає велику кількість відходів у вигляді тирси, стружки, деревної тріски і т. п. На деревообробних підприємствах скупчується величезна кількість таких відходів, що гостро ставить питання їх утилізації і, отже, призводить до додаткових витрат. Але існують більш раціональні способи використання такої сировини.

Дана стаття присвячена утилізації деревних відходів. У даній статті буде розглянута технологія брикетування, а також представлено обладнання для виробництва паливних брикетів.

Починаючи з 2007 року, наше підприємство займається виробництвом обладнання для брикетування відходів деревообробки, сільського господарства. На сьогоднішній день ми займаємо лідируючу позицію в Україні по виробництву устаткування для брикетування.

Розглянемо лінію брикетування відходів деревообробки на основі обладнання нашого виробництва. Процес брикетування складається з декількох етапів:

- Етап 1. Подрібнення

- Етап 2. Сушіння сировини.

- Етап 3. Брикетування.

Як приклад візьмемо великі деревні відходи природної вологості. У даному прикладі процес брикетування буде складатися з вище перерахованих етапів.

Розглянемо перший етап процесу брикетування. Подрібнення.

Великі обрізки деревини подаються в рубальні машини RM 800.4. Дана рубильна машина є стаціонарною, дискового типу і вона призначена для подрібнення відходів деревообробки: рейка, обапіл, горбиль. Дана дробарка з допомогою ножів подрібнює сировину в тріску розміром від 8 до 20 мм. Після рубальні машини RM 800.4 тріска потрапляє в бункер накопичувач тріски. Бункер призначений для рівномірної подачі щепи в рубальні машини RM 800.7. За допомогою шнекової подачі сировину з бункера накопичувача подається в рубальні машини RM 800.7 де тріска за допомогою молотків перебивається у фракцію від 0 до 10 мм.

Розглянемо другий етап процесу брикетування.

Подрібнене сировину з рубальні машини RM 800.7 потрапляє в бункер дозатор аеродинамічної сушарки САД-0.6-1.2. Бункер-дозатор виконаний зварний конструкцією з вбудованим шнеком і є резервуаром для сировини, що подається в сушарку. За допомогою шнекової подачі подрібнена сировина з бункера дозатора надходить в сушарку. У сушарці швидкий потік гарячого повітря підтримує вихідні матеріали в підвішеному стані. Повітря в сушарці нагрівається за допомогою тепло генератора. Тепло генератор виконаний зварний конструкцією і являє собою піч з камерою згоряння, ізольованої з внутрішньої частини вогнетривкою цеглою, тепловими ходами-гасителями полум'я, камерою подачі припливного повітря. Так як швидкість потоку повітря дуже висока, а матеріали знаходяться безпосередньо в ньому, теплообмін між повітрям і матеріалом дуже великий. У процесі сушіння чистий холодне повітря за допомогою тепло генератора нагрівається і перемішується з мокрим матеріалом за рахунок чого вологі тирсу висушуються в перебігу декількох секунд. Далі сухі матеріали пропускаються через вентилятор і циклон а відпрацьоване повітря випускається в атмосферу.

Розглянемо третій і завершальний етап брикетування, пресування.

На даному етапі підготовлену сировину, фракцією до 7 мм і вологістю 8- 12%, через пароотделітель сушки потрапляє в бункер дозатор преса. Бункер дозатор виконаний зварний конструкцією з вбудованим шнеком і є резервуаром для сировини. За допомогою горизонтального та вертикального шнеків переробляє сировину подається в робочу камеру, що знаходиться перед плунжероном. Механічний прес з горизонтальним розміщенням плунжерона, робочий тиск досягає 1,400 кг / см. Вся рухома механіка схильна примусової мастилі, яка забезпечує відносно низький рівень шуму в процесі робочих навантажень. Після пресування брикети проштовхуються через вивідний механізм (транспортер), який захищає брикети від передчасного механічного впливу й забезпечує доступ у разі потреби. Така конструкція механізму також забезпечує візуальний контроль процесу брикетування.

Підводячи підсумок, хотілося б перерахувати переваги ударно механічного способу брикетування.

Переваги ударно механічного преса:

немає чадного диму під час роботи (відсутня необхідність в витяжній системі)

немає нагрівальних елементів для примусового нагрівання в пресі зони брикетування (економія електроенергії)

простий в експлуатації.

від 1500 до 3000 годин роботи без зупинки і заміни швидко зношуються (заміна частин відбувається протягом 60 хв.)

При розробці преса наш колектив приділив особливу увагу таким важливим вимогам як:

простота а також надійність в експлуатації і в обслуговуванні обладнання.

максимальна простота конструкції вузлів преса.

доступність запасних частин і комплектуючих застосовуваних в механічних вузлах преса
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: