Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Стан вітчизняного і закордонного ринку паливних брикетів і перспективи його розвиткуНа сьогоднішній день в світі для виробництва енергії переважно використовують невідновлювані її джерела, такі як газ, вугілля або нафтопродукти. Частина невідновлюваних джерел енергії у світовому паливно-енергетичному балансі становить близько 95%, і лише 5% належить поновлюваним джерелам.

Актуальність проблеми альтернативних енергетичних технологій у сучасному суспільстві дуже висока. В економічно розвинутих державах займаються інтенсивним пошуком альтернативних джерел енергії, переваги яких широко відомі.

Остання чверть ХХ століття відома тим, що саме в цей період активізується розробка пристроїв для отримання енергії, джерелами якої є побутові і промислові відходи. Сучасні технології дозволяють переробляти відходи деревообробної, хімічної, харчової промисловості, торфорозробок, а також сільськогосподарські відходи в паливна сировина найвищої якості.

Тверде біопаливо поділяють на три категорії.

Перша категорія представлена пеллетами - спресованими циліндрами, максимальний діаметр яких - до 25мм. Вимоги до їх якості, запропоновані споживачами піллет і виробниками котлів, в більшості випадків не можуть бути виконані вітчизняними виробниками з причини невідповідного технічного рівня виробництва, а також через високий ступінь забрудненості сировини.

До другої категорії відносять дрібний порошок, однорідний по своїй структурі, який можна спалювати як нафта чи газ.

Третю категорію твердого біопалива представляють брикети, спресовані вироби циліндричної форми. Сировиною для їх виробництва є деревні відходи, сельхоз відходи, торф або вугільний пил.

Паливні брикети є глибоко переробленим і екологічно досконалим видом палива. Їх другу назву - «сухе паливо», так як вологість брикетів знижена до 10%. Ціна брикетів вище ціни піллет, при їх транспортуванні виникає менше проблем, вони не такі вимогливі до якості вихідної сировини.

Приватні споживачі паливних брикетів віддають свою перевагу продукції найбільш високої якості, яка має найвищу ціну і яка є, отже, самої привабливою для виробників брикетів.

Якщо враховувати прогнози фахівців, застосування паливних брикетів має великі перспективи. За оцінками аналітиків, зростання споживання біопалива в країнах Європи зросте до 2010 року до 12 млн. тон, і вже в 2020 досягне цифри 21 млн. тон. У бюджет Євросоюзу на 2007-2013 роки закладено 2 млрд. євро на розвиток даного напрямку.

З кожним роком споживання такого виду палива, як брикети та гранули, зростає. Найбільш поширені паливні брикети в США, Австрії, Німеччині, Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії. Найсерйознішими країнами-виробниками пелет і брикетів називають США, країни Європи (Німеччину, Швецію, Австрію, Фінляндію, Данію), а також Канаду, Англію, Японію.

Не дивлячись на те, що застосування паливних брикетів на території нашої держави планувалося тільки у віддаленому майбутньому, попит на дану продукцію, згідно з результатами досліджень, незабаром буде тільки зростати. Все більше підприємств виявляють інтерес до застосування паливних брикетів. Це пов'язано з тим, що кількість біомаси в нашій країні, з якої можна виробляти високоякісне паливо, більш ніж достатня, а ціни на неї не залежать від зміни кон'юнктури світового ринку. На розвиток даного ринку також впливає можливість застосування паливних брикетів з метою опалення приватних будівель.

Процес формування біопаливної галузі відбувався в 2001-2006 роках. Кількість підприємств, що виготовляють паливні брикети, з 2002 року зростала в два і більше разів щорічно. Експерти вважають, що тенденція зростання буде зберігатися в найближчі роки. Ціни на паливні брикети постійно підвищуються.

На даний момент, підприємства-виробники паливних брикетів в середньому виробляють від 100 до 200 тонн продукції на місяць. Причина такої продуктивності криється в нестачі сировини, помилках, пов'язаних з проектуванням і комплектацією виробництва, в браку досвіду з експлуатації обладнання. Накопичивши досвід і вирішивши проблеми логістики, компанії нарощують обсяги випуску продукції. У майбутньому це призведе до того, що зростання реальних обсягів виготовлення біопалива буде рости в темпах, що випереджають зростання кількості самих підприємств.

Галузь потроху накопичує як позитивний, так і негативний досвід. Ціни на біопаливо на ринку Європи поступово зростають, що робить дану галузь економічно привабливою для російських інвесторів. Розмір іноземних інвестицій в галузь виробництва бітопліва поступово збільшується. Все це зумовлює зростання галузі в межах країни.

Для реалізації потенціалу вітчизняної біоенергетики важливо активну співпрацю учасників галузі між собою, а також із зарубіжними колегами, що дозволить обмінятися досвідом і напрацюваннями, просунути інтереси галузі, допомогти в розвитку її нормативної і законодавчої бази. Важливим фактором є також вплив політики держави у сфері енергозбереження та застосування відновлюваних джерел енергії, що дозволяє забезпечити потрібний інвестиційний клімат галузі.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: