Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Спосіб отримання брикетів і установка для виготовлення брикетівВинахід відноситься до установки і способу для виготовлення брикетів з відходів рослинної сировини у вигляді тирси лузги, лушпиння і т. д., що використовуються в якості вторинної сировини або для спалювання в побутових і промислових топках. Установка для виготовлення паливних брикетів містить корпус із завантажувальним бункером, забезпеченим ворошителя, конічну камеру, розташовану сужающимся кінцем до випускного каналу, привідне пресувальне пристрій у вигляді закріпленого уздовж конічної камери шнека з уменьшающимся в бік випускного каналу діаметром і випусковим у випускний канал, забезпечений змінною формующей втулкою, і камеру термообробки, при цьому вона додатково містить механізм ділення на мірні відрізки, встановлений на виході випускного каналу, виконаний у вигляді обмежувача встановленого з можливістю переміщення і фіксації положення на направляючої, закріпленої на виході випускного каналу, камера термообробки встановлена співвісно випускного каналу і конічної камері до середньої її частини, при цьому шнек виконаний з постійним кроком і зі змінним кінцем, а ворошителя виконаний у вигляді двох дзеркально розташованих приводних шнеків, закріплених на стінках завантажувального бункера з можливістю обертання лопатей назустріч один одному і в напрямку, перпендикулярному осі пресуючого пристрої-шнека. Також описаний спосіб отримання паливних брикетів з використанням цієї установки. Спосіб включає подачу рослинних відходів вологістю 4-12% і фракційним складом 2-10 мм, їх пресування, подальше формуванні та розподіл, при цьому брикети додатково термообробці, причому формование проводять безперервно і одночасно з термообробкою, здійснюваної при 150-250 ° С, в залежно від типу сировини, формуючи брикет необхідного перетину, що досягається змінним кінцем шнека і зміна форм втулкою випускного каналу, після чого здійснюють розподіл на мірні відрізки. Запропонована установка і спосіб дозволяють отримати равнопрочного брикети мірної довжини необхідного перетину і розміру. 2 н. і 1 з. п. ф-ли, 1 табл., 2 мул.

Винахід відноситься до способу і установці для виготовлення брикетів з відходів у вигляді тирси, лузги, лушпиння і т. д. і може застосовуватися на підприємствах лісової, деревообробної, зернопереробної промисловості та ін підприємствах, що мають деревні або рослинні відходи для виробництва брикетів, використовуваних як вторинної сировини або для спалювання в побутових і промислових топках.

Відомий спосіб отримання брикетів з рослинної сировини у вигляді соняшникового лушпиння, бурякового жому, тютюнових відходів і т. п., що включає подачу відходів, їх пресування, подальше формування і розподіл (див. опис до авторського свідченням SU 925, МПК В30В 11/20 від 15.12.1980 р.).

Брикети, одержувані відомим способом, при діленні мають неправильну форму, що ускладнює їх складування, крім того, вони недостатньо міцні і розсипаються при транспортуванні.

Відомий спосіб отримання брикетів, що включає подачу відходів, їх пресування, подальше формування і розподіл (див. опис до патенту Російської Федерації 1047393, МПК С10L 5/44 від 24.01.1977 р.).

Відомий спосіб енергоємний, так як сировину попередньо подрібнюють і сушать перед формуванням, після чого піддають сушінню відформовані гранули до певної вологості, що ускладнює і здорожує технологію. Температурний режим пресування не регулюється, а забезпечується тиском гранулювання, достатнім для забезпечення міцності одержуваних гранул у відомому способі дорівнює 3,2-12,7 мм, при цьому формование гранул здійснюють за допомогою прес-форми, тобто дискретно.

Технічної завданням пропонованого способу є зниження енергоємності та забезпечення міцнісних характеристик брикетам.

Технічна задача вирішується тим, що в способі отримання брикетів, що включає подачу відходів, їх подальше формування і розподіл, при цьому брикети формують безупинно і додатково термообробці при температурі 150-350 ° С в залежності від типу сировини, формуючи брикет необхідного перетину, після чого здійснюють розподіл на мірні відрізки необхідної довжини.

Спосіб дозволяє виготовляти брикети з різної рослинної сировини, регулюючи температуру термообробки і зусилля пресування.

Пропонований спосіб реалізують наступним чином.

Спочатку здійснюють подачу сировини у вигляді рослинних відходів вологістю 4-12% і фракційним складом 2-10 мм в залежності від типу сировини, після чого сировину пресують з необхідним зусиллям в залежності від типу сировини, потім безперервно формують брикет необхідного перетину і одночасно термообробці при температурі 150-350 ° С в залежності від типу сировини, після чого роблять поділ на мірні відрізки.

Під дією сил стиснення і температури природне сполучна, що входить до складу сировини, пластифицируется і пов'язує окремі частки сировини. При цьому під дією високої температури поверхню брикета карбонізіруется, утворюючи захисну оболонку. Склад і кількість природного сполучного залежить від типу сировини, а також від його вологості і фракції, тому режим брикетування підбирають для кожного типу сировини індивідуально.

Пропонований спосіб дозволяє отримати брикети мірної довжини, заданого перетину, без введення додаткового зв'язуючого, при цьому досить щільні і міцні, що дозволяє їх складувати і транспортувати.

У таблиці наведені характеристики брикетів і сировини для їх виготовлення.

Тип сировини Характеристики сировини Характеристики брикету Температура термообробки, град Насипна щільність, кг/м3 Вологість,% Фракція, ммПлотность, кг / м 3 Рисова лузга126 5-12 2-61000-1300 225-235 Гречана лузга 161 5-122-5 1100-1400240-250 Лушпиння соняшнику 100 4-96-10 1000- 1300195-205 Лушпиння соняшнику (подрібнена) 260 6-9 2-51100-1400 195-205 Тирса (дуб) 2706-12 2-51200-1400 215-225 Тирса (береза) 270 6-122-5 1200-1400150-160

Відома установка для отримання брикетів з рослинної сировини у вигляді відходів, а саме соняшникового лушпиння, бурякового жому, тютюнових відходів і т. п., що містить корпус із завантажувальним бункером і привідне пресувальне пристрій (див. опис винаходу до авторського свідченням SU 925675, МПК В30В 11/20 від 15.12.1980 р.).

Конструктивне виконання відомого пристрою через недостатнє зусилля пресування не забезпечує брикетам достатньої міцності, а також не дозволяє одержувати брикети одного розміру при діленні, що ускладнює їх складування та транспортування.

Найбільш близьким за конструктивними ознаками, прийнятим в якості прототипу, є установка для ущільнення об'ємної маси, що містить корпус із завантажувальним бункером і конічної камерою, розташованою позичали кінцем до випускного каналу, і приводний пресувальне пристрій у вигляді шнека, що складається з двох частин і закріпленого уздовж конічної камери (див. опис винаходу до патенту SU 1692843, МПК В27N 3/28 від 23.05.1989 р.).

У процесі пресування у відомому пристрої виділяється незначна кількість тепла, достатнє для плавлення пластикового покриття, наявного на об'ємною паперовій масі, і освіти сохраняющего форму тіла, використовуваного в проміжній технологічному ланцюжку.

Однак цього тепла не достатньо для отримання брикетів з рослинної сировини у вигляді відходів, а саме соняшникового лушпиння, бурякового жому, тютюнових відходів і т. п.

Технічної завданням пропонованого пристрою є отримання равнопрочного брикетів однакової форми і розміру, що не вимагають поштучної упаковки.

Технічна задача вирішується тим, що установка для виготовлення брикетів, що містить корпус із завантажувальним бункером, забезпечений ворошителя, конічної камерою, розташованою сужающимся кінцем до випускного каналу, привідне пресувальне пристрій у вигляді шнека, виступаючого в випускний канал і уменьшающимся діаметром в бік випускного каналу, закріпленого уздовж конічної камери, і камеру термообробки, при цьому вона додатково містить механізм ділення на мірні відрізки, встановлений на виході випускного каналу, камера термообробки встановлена співвісно випускного каналу і конічної камері до середньої її частини, при цьому шнек виконаний з постійним кроком і зі змінним кінцем, а випускний канал забезпечений змінною формующей втулкою.

Змінна формуюча втулка виконана з отвором у вигляді рівностороннього багатогранника або у вигляді кола для додання брикету необхідного перетину.

Для поділу брикетів на рівні мірні відрізки механізм поділу виконаний у вигляді обмежувача, встановленого з можливістю переміщення і фіксації положення на направляючої, закріпленої на виході випускного каналу.

Для запобігання нависання сировини в завантажувальному бункері ворошителя виконаний у вигляді двох дзеркально розташованих приводних шнеків, закріплених на стінках завантажувального бункера з можливістю обертання назустріч один одному в напрямі, перпендикулярному осі пресуючого пристрої-шнека.

Установка для виготовлення брикетів ілюструється кресленнями, де:

на фіг.1 зображено загальний вигляд;

на фіг.2- то ж, перетин А-А.

Установка для виготовлення брикетів містить корпус 1 з завантажувальним бункером 2, конічної камерою 3, розташованої сужающимся кінцем до випускного каналу 4, що пресує пристроєм 5, закріпленим уздовж конічної камери 3, камеру 6 термообробки брикетів і механізм 7 ділення на мірні відрізки.

прес пристрій 5 виконано у вигляді шнека з постійним кроком, уменьшающимся діаметром в бік випускного каналу 4 і зі змінною частиною 8, що має виступаючий в випускний канал 4 кінець у вигляді конуса.

Механізм 7 ділення на мірні відрізки встановлений на виході випускного каналу 4 і виконаний у вигляді обмежувача 9, встановленого з можливістю переміщення і фіксації положення на направляючій 10, закріпленої на виході випускного каналу 4.

Завантажувальний бункер 2 забезпечений ворошителя, виконаним у вигляді двох дзеркально розташованих приводних шнеків 11 і 12, закріплених на стінках завантажувального бункера 2 з можливістю обертання назустріч один одному в напрямку, перпендикулярному осі пресуючого пристрою 5.

Випускний канал 4 забезпечений змінною формующей втулкою 13, виконаної з отвором у вигляді рівностороннього багатогранника або кола.

Камера 6 термообробки встановлена співвісно випускається каналу 4 і конічної камери 3 до середньої її частини. Камера 6 термообробки оснащена декількома кільцевими нагрівальними елементами, наприклад, потужністю 2,0 кВт і механізмом для регулювання температури (на кресленні умовно не показаний).

Установка для виготовлення брикетів працює таким чином.

Відходи рослинної сировини подають у завантажувальний бункер 2. При включенні привода пресувальне пристрій-шнек 5 обертається і подає витками відходи рослинної сировини в конічну камеру 3, проходячи по якій вони пресуються, одночасно зазнаючи термообробці, проходячи по формующей втулці 13.

На вході в випускний канал 4 відходи рослинного сировини формуются в брикет, зовнішня поверхня якого набуває форми, відповідну перетину отвору змінної формующей втулки 13. Вихід газів в процесі отримання брикетів здійснюється через центральний отвір брикету, отриманого за допомогою конічного наконечника пресуючого пристрої-шнека 5.

На виході з випускного каналу 4 сформована і термооброблений брикет переміщається по площині напрямної 10 до упору в обмежник 9 і в момент «наїзду» брикету на обмежувач 9 відбувається його злам про край торцевої поверхні випускного каналу 4.

При необхідності для попередження можливого зависання відходів рослинної сировини в завантажувальному бункері 2 включають привід ворошителя, при цьому шнеки 11 і 12, обертаючись назустріч один одному, забезпечують подачу сировини в конічну камеру 3.

Після остигання брикети складуються на транспортні візки, упаковуються і відправляються споживачу.

Формула винаходу

1. Установка для виготовлення паливних брикетів, що містить корпус із завантажувальним бункером, забезпеченим ворошителя, конічну камеру, розташовану позичали кінцем до випускного каналу, привідне пресувальне пристрій у вигляді закріпленого уздовж конічної камери шнека з уменьшающимся в бік випускного каналу діаметром і випусковим у випускний канал, забезпечений змінною формующей втулкою, і камеру термообробки, яка відрізняється тим, що вона додатково містить механізм ділення на мірні відрізки, встановлений на виході випускного каналу, виконаний у вигляді обмежувача встановленого з можливістю переміщення і фіксації положення на направляючої, закріпленої на виході випускного каналу, камера термообробки встановлена співвісно випускного каналу і конічної камері до середньої її частини, при цьому шнек виконаний з постійним кроком і зі змінним кінцем, а ворошителя виконаний у вигляді двох дзеркально розташованих приводних шнеків, закріплених на стінках завантажувального бункера з можливістю обертання лопатей назустріч один одному, і в напрямку, перпендикулярному осі пресуючого пристрої-шнека.

2. Установка для виготовлення брикетів по п.1, що відрізняється тим, що зміна форм втулка виконана з отвором у вигляді рівностороннього багатогранника або у вигляді кола для додання брикету необхідного перетину.

3. Спосіб отримання паливних брикетів з використанням установки по п.1, що характеризується тим, що включає подачу рослинних відходів вологістю 4-12% і фракційним складом 2-10 мм, їх пресування, подальше формування і розподіл, при цьому брикети додатково термообробці, причому формование виробляють безперервно і одночасно з термообробкою, здійснюваної при 150-250 ° С, в залежності від типу сировини, формуючи брикет необхідного перетину, що досягається змінним кінцем шнека і зміна форм втулкою випускного каналу, після чого здійснюють розподіл на Мерен відрізки.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: