Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Доставка обладнання з Китаю

Відвантаження устаткування йде від заводу в Китаї. Для багатьох замовників це може здатися на перший погляд складної і непідйомним завданням. Однак це не так.
Існує безліч транспортних компаній, які без проблем заберуть обладнання з будь-якої точки світу і доставлять куди завгодно. Доставка з Китаю достатньо розвинена і питання поставки різні регіони давно відпрацьовано.
Існує безліч «рецептів» доставки в залежності від того, які завдання перед собою ставить покупець.
Наприклад,
- Якщо потрібно швидко і в важкодоступне місце - будь ласка, є авіадоставка;
- Можна доставити морем - виконується доставка в контейнері в будь-який порт;
- Якщо потрібна наземна доставка - можливо доставити автотранспортом або по залізниці у вагоні.
Крім того існують можливості доставки «під ключ» на склад покупця з оплатою в національній валюті.
Поставка виконується відповідно до базисами Інкотермс 2010.

Варіанти поставки наступні:

а) Можна виконати доставку на умовах FOB китайський порт . Наприклад, Qingdao.
У цьому випадку транспортник покупця забирає вантаж в Qingdao і далі щастить зручним йому способом. Наприклад, може відправити збірним вантажем в контейнері для морського перевезення, може збірним вантажем на вантажівці, для наземної.

б) CFR / CIF порт призначення зручний покупцеві. .
Поставка можлива 20-футовими і 40-футовими морськими контейнерами на умовах повної (FCL) або неповної (LCL) завантаження контейнера, залежно від виду та кількості одиниць обладнання.

в) DAP межа переходу (Китай)- (РФ або Казахстан) .
Відправка можлива збірним вантажем у вагоні. У цьому випадку мінусом справи є швидкість доставки. Китайські транспортники не можуть гарантувати передбачуваність часу доставки. Все залежить від швидкості накопичення збірного вантажу у китайській транспортної компанії. Це може зайняти як 2 тижні, так і 2 місяці.

г) Можна купити на умовах EXW завод .
У цьому випадку транспортник покупця забирає вантаж зі складу заводу, виконує експортну затаможка, перевозить від заводу до складу покупця, виконує ще й розмитнення на місці, якщо необхідно.
Наприклад, є велика російська транспортна компанія, готова доставити обладнання на подібних умовах.

д) Можна замовити арахіс і занурити його спільно з устаткуванням в контейнер або вагон . У цьому випадку можлива будь доставка, як контейнерна, так і вагонна; морем або наземна. Це найпростіший і оптимальний за вартістю варіант.

е) Можлива доставка авіа транспортом . Це швидко і дорого. В більшості випадків неприйнятно за вартістю. Крім того часто габарити обладнання перевищують допустимі для авіаперевезення.

ж) У ряді випадків можливі також варіанти DDP , тобто з митним очищенням вантажу. Але даний варіант потрібно уточнювати під конкретику замовлення та доставки.


Для розрахунку вартості з доставкою замовнику необхідно заповнити заявку на розрахунок вартості обладнання та повідомити який варіант доставки переважний.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: