Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Що собою являє прес для брикетівНезамінною річчю в сфері пресованих брикетів, є машини створені для його виробництва, а саме прес для брикетів. Брикети є екологічно чистим продук-том, без домішок і шкідливих речовин, що складається з сухих опил деревини та досягає довжину від 220 до 250 міліметрів з діаметром в 70 міліметрів.

Зручність для зберігання брикетів надається з кращого боку. Так як щільність пресованого матеріалу висока, це відкриває можливість для досить довгого його зберігання.

На даний момент існує кілька видів агрегатів різних потужностей. В основі їх ра-боти лежить один сенс, отримання пресованих брикетів. Так прес «Шнековий», здатний виробляти 600 кілограм у годину, працює з тирсою, лушпинням соняшнику, гречаної ше-лухой і т. д. Прес «Samson 700», в середньому виробляє близько 900 кілограм брикетів на годину. Пе-рерабативает деревні відходи, пил від МДФ, стружку і т. д. Ударно-механічний механізм дозволяє працювати кругліше добу.

Принцип дії преса для брикетів нескладний. Обертової колінчастий вал, приводить в обертання поршневу систему, яка в свою чергу промінается матеріал через Філер. Унаслідок чого виходить брикет. Представлений спосіб значно поширений при виробництві даного виду матеріалу. Але здатність безперервно працювати досягає 1500 годин, це пов'язано з зношуванням деталі - філери. Що зобов'язує протягом даного проміжку часу проводити діагностику агрегату.

Після вироблення матеріалу, готові деталі відправляються на спеціально обладнані пилки, для нарізування і додачі відповідної довжини. В результаті отримання рівної довжини, матеріал проходить фасовку, приблизно 8 брикетів в один згорток. Далі обгортати поліетиленом і направляється на транспортування.

Звичайно, не обходитися без конкретних вимог до заготовлению сировини. Наприклад паливні брикети з тирси повинні мати певну фракцію - від 1 до 3 міліметрів, вологість сировини повинна становити від 7 до 11%. Внаслідок підготовчих робіт визначається: отримання тріски, її подрібнення, сушіння (у спеціально обладнаних центрифугах), просіювання (для виключення попадання в машину великих стружок, що може привести до поломки) і відповідні складування. Після чого підготовлену сировину можна сміливо завантажувати в прес для брикетів.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: