Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Що потрібно, щоб почати виробництво паливних брикетівНа сьогоднішній день виробництво паливних брикетів є одним з найбільш перспективних і прибуткових бізнесів, які мають мінімальні фінансові витрати. Дані показники досягаються за рахунок дешевого (або безкоштовного) сировини.

Перед тим як почати дане виробництво, необхідно ретельно вивчити характеристики того паливного брикету, який плануєте випускати, ознайомитися зі спеціальним обладнанням, провести розрахунок по окупності бізнесу.

Основною перевагою, що впливає на окупність бізнесу, є затребуваність у всьому світі на альтернативні види палива, що поставляються у вигляді паливних брикетів. Економічна ефективність виробництво паливних брикетів також виправдовується можливістю використовувати даний вид палива від котелень і електростанцій до опалення в житлових будинках.

Сировиною для виробництва паливних брикетів може виступати практично будь-який матеріал: відходи деревопереробки та меблевого виробництва, відходи від лісозаготівель, відходи від комунального господарства, відходи від аграрної промисловості та ін Але самими часто використовуваними все ж залишаються тирсу, дерев'яна стружка, листя, некондиційні стовбури дерев різних порід.

Паливні брикети є високотехнологічним продуктом.

Незважаючи на те, що паливні брикети в основному використовуються жителями європейських країн, останнім часом спостерігається тенденція на попит даного виду палива і жителями російських міст. Пов'язано це з тим, що щорічно число власників заміських будинків неминуче збільшується.

Основний промисловий ринок збуту - це підприємства ЖКГ, сельхозкомбінати, птахофабрики і т. д. Будь-яке з них для обігріву приміщень використовує тверде паливо. Не варто забувати про постійне переоснащення застарілого обладнання котелень, де існує можливість замінити старе обладнання на обладнання з використанням паливних брикетів.

Вихідна сировина повинна мати такі технологічні характеристики: вологість не менше 12%, фракція не більше 3 мм. У необхідних випадках попередньо матеріал потрібно подрібнити і сушити.

Потреба в штаті повинна визначатися виходячи їх обсягу виробництва паливних брикетів, а також кількості і режиму функціонування обладнання.

Собівартість готової продукції буде умовно постійної, т. оскільки протягом 2011-2014 рр.. коливання структури по виробництву незмінні. Основні статті витрат у зазначеному періоді не перевищать 5%.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: