Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

«Северсталь» в найближчі роки має намір максимально знизити шкідливі викиди



Про екологічну роботі холдингу говорили на спеціальному прес-турі для місцевих і столичних журналістів. Металургам дійсно є що показати і є чим пишатися. Багато екологічні проекти унікальні. Як кажуть череповчане, в останні роки сніг у місті побілів, і це - теж результат природоохоронної роботи на комбінаті. У минулому році компанія уклала угоду з Урядом Вологодської області та мерією Череповця про співробітництво в екологічній сфері. За словами керівництва холдингу, цьому «Северсталь» приділяє і буде приділяти велику увагу.

«До 2015 року компанія повинна повністю відповідати всім вимогам природоохоронного законодавства нашої країни,- говорить генеральний директор дивізіону« Северсталь Російська сталь »Олександр Грубман.- Ми багато в цьому напрямку робимо. Одне з таких найбільших заходів - відхід від мартенівського способу виробництва сталі, який найбільше впливав на екологію ».

Закриття мартенівського цеху дало зниження шкідливих викидів в атмосферу на 3, 5 тисячі тонн на рік. І це - тільки частина екологічної роботи на підприємстві. Важливість цієї роботи розуміють не тільки керівники холдингу, але й прості металурги.

«На шлакових полях у нас не вистачає потужностей лабораторії, щоб робити заміри,- говорить начальник управління охорони праці, промбезпеки та екології« Северстали »Антон Кольцов.- І люди на місцях, розуміючи актуальність цієї проблеми, взяли на себе зобов'язання, хоча могли б цього не робити, але вони ходять з приладами і набирають статистику, щоб нам прийняти правильні управлінські рішення. Вони взяли це на себе, розуміючи, що для міста це важливо ».

Шлакові поля є джерелом викидів сірководню - вічної проблеми переробки доменного шлаку. Раніше його поливали водою, що й давало сильний викид сірчистих газів. Тепер шлак охолоджують повітрям.

«У результаті за минулий рік викиди сірководню знизилися практично в два рази,- говорить начальник цеху шлакопереробки« Северстали »Олександр Клюквін.- З весни цього року ми впровадили технологію охолодження шлаку на повітрі чотири доби. Поки, за експертними оцінками, ще близько на 170 тонн на рік ми знижуємо викиди сірководню ».

« Северсталь »вкладає великі гроші в будівництво установок з уловлювання так званих неорганізованих викидів. Проект унікальний і коштує понад 100 мільйонів доларів. Одна з таких установок зараз зводиться в конвертерному виробництві. Йде реконструкція аспіраційних установок на аглофабриці, також дозволяють зменшити шкідливі викиди в повітря. Освоєна і нова технологія - брикетування відходів виробництва.

«Будівництво лінії по брикетуванню дозволить виробляти з відходів виробництва металургійні брикети із заданими властивостями - для повторного їх використання в металургійних агрегатах,- говорить менеджер Центру технічного розвитку та якості Андрій Лятін.- Використання цих брикетів дозволить частково замінити дорогі шихтові і флюсами матеріали, використовувані при виробництві сталі ».

Великі кошти на« Северстали »вкладають і в водоочистку. Зараз водооборотних циклів комбінату закільцьований майже повністю. Тепер в Рибінська водосховище потрапляє лише один відсоток брудних стоків, решта знову використовується у виробництві. Щоб повністю виключити навіть цей відсоток, планується ліквідувати ще два випуски стічних вод. У промисловому порту «Северстали» для цього побудована нова насосна станція, яка дозволяє повертати брудну воду назад у виробництво.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: