Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Северсталь презентувала екологічну програму на ЧерМКВ рамках екологічного прес-туру, що відбувся вчора на Череповецком металургійному комбінаті (ЧерМК), «Северсталь» презентувала проекти, які дозволять привести ряд екологічних показників до загальносвітовому рівню до кінця 2015 року. Тільки в 2012 році компанія планує інвестувати в їх реалізацію близько 1 мільярда рублів.

Повітря, вода, тверді відходи - всі напрямки своєї природоохоронної діяльності «Северсталь» представила в ході прес-туру через великі проекти екологічної програми компанії.

«У ході прес-туру ми хотіли показати області концентрації наших зусиль, до числа яких належить скорочення викидів пилу неорганічної та сірководню в повітряний басейн,- зазначив Антон Кольцов, начальник управління охорони праці, промислової безпеки та екології дивізіону« Северсталь Російська Сталь ».- На сьогоднішній день саме ці дві речовини є для нас проблемними. Реалізувавши намічені інвестиційні проекти по пилу неорганічної та сірководню, ЧерМК призведе концентрації за даними речовинам до норми ».

В рамках прес-туру були представлені три великих проекти зі зниження викидів неорганічної пилу, які реалізуються в сталеплавильному виробництві. Це будівництво установки уловлювання неорганізованих викидів від конвертерів № № 1-3, вартістю близько 3,6 млрд. руб, реконструкція газоочисток шахтної електропечі № 2- 850 млн. руб і обертає печі № 7 вапняно-доломітного цеху - 340 млн. руб.

Крім цих заходів, також в цілях зниження викидів неорганічної пилу, реалізується проект з реконструкції систем аспірації в агломераційному виробництві, вартістю 840 млн рублів.

«Дані заходи із загальним обсягом інвестицій майже 5500000000. руб будуть завершені в період до 2015 року включно. За підсумками їх реалізації ЧерМК створить найсучасніші системи аспірації, що дозволяють вивести показники по очищенню газів, що відходять у сталеплавильному та агломераційному виробництві на рівень кращих світових практик »,- зазначив за підсумками прес-туру генеральний директор дивізіону« Северсталь Російська Сталь »Олександр Грубман.

Підприємство також представило проміжні підсумки роботи по зниженню викидів сірководню. Для вирішення цього завдання «Северсталь» співпрацює з Московським інститутом сталі і сплавів. Протягом трьох років роботи над проектом були вивчені кращі світові практики, визначено основні джерела утворення викидів на проммайданчику. На спеціально створеній площадці в доменному виробництві проведено близько 180 дослідно-промислових експериментів, виконано більше 2000 вимірювань вмісту сірчаних сполук в атмосферному повітрі. До кінця 2015 року планується досягти необхідного результату в цьому питанні.

В ході прес-туру «Северсталь» представила також проекти цільової програми по воді.

З 1995 р. на ЧерМК експлуатується єдина оборотна система водопостачання, до складу якої входять стави-освітлювачі, єдина фільтрувальна станція і 60 локальних оборотних циклів. Створення такої системи, в якій сьогодні знаходиться 98,65% води, використовуваної для потреб комбінату, дозволило в попередні роки ліквідувати 5 з 10 випусків стічних вод. До кінця 2012 року ЧерМК за рахунок будівництва двох нових насосних станцій, загальною вартістю 285 млн. руб, закриє ще два стоку талих та зливових вод.

В результаті реалізації проекту талі і зливові води в обсязі 200 тис. м3 / рік будуть передаватися на очисні станції і повертатися в оборотний цикл ЧерМК. На цю ж величину буде скорочено споживання річкової води для підживлення (поповнення) оборотних циклів.

Нові ініціативи в області переробки твердих відходів «Северсталь» представила через перспективний проект будівництва лінії по брикетуванню промислових відходів. Лінія продуктивністю 100 тис. т брикетів в рік призначена для переробки відходів сталеплавильного виробництва і використання їх у формі брикетів у виробництві сталі. Передбачається, що продукція лінії замінить дорогі компоненти шихти (флюс озалізнений магнезіальний, Металлозавалка). Будівництво лінії забезпечить подвійний ефект: дозволить знизити собівартість сталі і при цьому значно скоротити майданчики під складування відходів. Цей проект, вартістю 492 млн. руб, включений в стратегічну інвестиційну програму.

«планомірного і масштабну роботу по зниженню екологічного навантаження компанія почала з ліквідації мартенівського способу виробництва сталі,- зазначив Олександр Грубман.- Сьогодні природоохоронна діяльність є пріоритетною в нашій роботі. Презентовані в рамках прес-туру проекти - це тільки частина природоохоронної діяльності компанії. Екологічна програма 2012 року також включає великий перелік заходів з ремонтів газоочисного, аспіраційного і водоочисного обладнання - їх понад 40 »,- підкреслив А. Грубман. За його словами, крім спеціальних природоохоронних заходів, компанія реалізує проекти з оновлення основних виробничих фондів, впровадження нових технологій, які в підсумку також повинні дати екологічний ефект. У числі таких проектів - реконструкція коксової батареї № 7, яка завершиться в першому кварталі 2013 року.

КБ № 7 практично побудована заново на місці старого агрегату, який був повністю демонтований до фундаментної плити. Коксова батарея спроектована з урахуванням останніх технічних розробок в області захисту навколишнього середовища. Зокрема, одним з головних заходів в рамках реконструкції буде будівництво установки безпилової видачі коксу (подібними установками вже обладнані три з восьми коксових батарей і в подальшому ними будуть дообладнати всі агрегати). За рахунок будівництва комплексу екологічних об'єктів і встановлення сучасних систем аспірації викиди пилу в атмосферу будуть скорочені приблизно на 20%.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: