Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Саморобний прес для брикетів, як виготовитиСаморобний прес для брикетів нагоді тим, у кого накопичуються невикористані матеріали (солома, тирса, лузга), з яких можна виготовляти паливні брикети в домашніх умовах. Таким чином ви будете позбавлятися від накопичуються відходів і, що важливо, будете економити гроші в бюджеті, які витрачалися б на придбання палива. Міні прес для брикетів чудовий вихід у цій ситуації.

Найбільш простими для виготовлення в домашніх умовах є важільний або гвинтовий прес, що не вимагають електро-або гідроприводу. За основу можна взяти прес для виготовлення тротуарної плитки або шлакоблоку, наприклад. Саморобний прес для брикетів може бути виготовлений як з дерева (важільний прес), так і з металевого профілю (гвинтовий прес).

Перед тим як приступити до робіт по виготовленню, або ж модернізації наявного у вас преса, потрібно визначитися з формою і розмірами брикету, які будуть оптимальними для вашого котла або печі. Найпростіше в домашніх умовах отримати брикет циліндрової форми, для цього можна використовувати обрізок товстостінної труби потрібного вам діаметра і висоти. Труба буде служити прес-формою, в якій буде відбуватися формування брикету під впливом рухомого верхнього пуансона, що приводиться в рух системою важелів або гвинтовою парою. Для збільшення продуктивності саморобного преса для брикетів можна передбачити в конструкції отримання одразу кількох брикетів одночасно, що безсумнівно приведе до деякого ускладнення конструкції і збільшення матеріальних і фінансових витрат. Для брикету прямокутної форми необхідно прес-форму виготовити з листового металу, а потім з'єднати заготовки за допомогою електрозварювання. У підставі і бічних стінках необхідно насверліл дрібних отворів, через які буде віддалятися волога при пресуванні брикету.

При виготовленні саморобного преса для брикетів необхідно передбачити заходи щодо безпечним способам роботи на цьому обладнанні щоб уникнути отримання травми. Виготовлений прес необхідно жорстко закріпити на опорній рамі. Прес можна встановити на відкритому повітрі, накриваючи його на зимовий період плівкою, або ж у приміщенні, тоді виготовлення паливних брикетів можна виробляти цілий - в міру накопичення вихідної сировини.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: