Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Роторний прес для виготовлення брикетівСуть винаходу: прес містить станину, несучу приводний ротор з інструментальними блоками і кожухом. На станині виконані напрямні, в яких встановлена горизонтальна плита з можливістю зворотно-поступального переміщення. З плитою жорстко пов'язані обичайки, що охоплюють ротор з протилежних сторін. Обичайки мають гвинтовий механізм переміщення. Кожух має захисне покриття. 4 з. п. ф-ли, 2 мул.

Винахід відноситься до обладнання для виробництва брикетів, переважно паливних.

Відомий роторний прес для виготовлення брикетів, що включає завантажувальний і розвантажувальний пристрої, станину, встановлений на горизонтальній осі ротор з радіально орієнтованими інструментальними блоками, що охоплює з зазором циліндричну поверхню ротора нерухомий кожух з можливістю його взаємодії з формованими брикетами при обертанні ротора.

Недоліками цього преса є висока трудомісткість контролю та заміни кожуха, безперервно зношуються при взаємодії з пресованого брикетами, а також зниження споживчих властивостей брикетів при збільшенні зазору між зрізами матриць і внутрішньою стінкою кожуха і втратою суміші за рахунок її видавлювання назовні, зниження продуктивності преса за рахунок збільшення часу, що витрачається на заміну зношених елементів, що знижує ефективність роботи преса.

Метою винаходу є підвищення ефективності роботи преса за рахунок регулювання зазору між ротором і кожухом і прискорення заміни зношених елементів кожуха.

Суть винаходу полягає в тому, що кожух виконаний з двох частин, жорстко закріплених на плитах, які встановлені на станині з можливістю їх зміщення в горизонтальній площині в направляючих станини і фіксації на них, а механізм зміщення і фіксації кожуха відносно напрямних виконаний у вигляді гвинтових пар, внутрішня поверхня кожуха в зоні пресування брикетів покрита шаром із зносостійкого антифрикційного матеріалу, виконаного у вигляді змінних плит, при цьому плити кожуха забезпечені вкладишами для взаємодії з напрямними.

На фіг.1 показаний прес, поперечний розріз; на фіг.2 розріз А-А на фіг.1.

Роторний прес для виготовлення брикетів складається з станини 1, на якій з можливістю обертання навколо горизонтальної осі 2 встановлений циліндричний ротор 3 з радіально закріпленими на ньому інструментальними блоками 4. У верхній частині ротора 3 встановлено завантажувальний пристрій 5, яке може мати один (при виробництві одношарових брикетів) або два (при виробництві двошарових брикетів) відсіку.

Циліндрична поверхня ротора 3 з двох сторін з мінімальними зазорами 6 і 7 охоплюється робочим 8 і неробочим 9 кожухами.

Внутрішня стінка кожуха 8 забезпечена шаром із зносостійкого антифрикційного матеріалу (наприклад, фторопласту або високомолекулярного компонора), виконаного у вигляді змінних плит 10.

Обидва кожуха 8 і 9 жорстко закріплені на плитах 11 і 12, встановлених з можливістю зміщення останніх в горизонтальній площині в направляючих 13 і 14 станини 1 і фіксації в цих направляючих за допомогою гвинтових пар 16 та 15.

Плити 11 і 12 можуть бути забезпечені змінними вкладишами 17, закріпленими на них гвинтами 18 з можливістю взаємодії вкладишів 17 з направляючими 13 і 14. Направляючі 13 і 14 до станини 1 кріпляться гвинтами 19.

Роторний прес для виготовлення брикетів працює таким чином.

Через завантажувальний пристрій 5 в роторний прес (його матриці інструментальних блоків 4) подається пресованого суміш, яка, потрапляючи в інструментальні блоки 4 при обертанні ротора 3, пресується в брикети за рахунок стиснення суміші, притискається до внутрішньої стінки нерухомого кожуха 8. У нижній частині преса сирі брикети розвантажуються на транспортний засіб (не показано), яке спрямовує їх, наприклад, в сушильне відділення.

За рахунок покриття внутрішньої стінки кожуха 8 плитами 10 з зносостійкого антифрикційного матеріалу досить довгий час зберігається допустима величина зазору 6 між інструментальними блоками 4 і кожухом 8, що забезпечує задані споживчі властивості брикетів. В процесі зносу плит 10 періодично за допомогою гвинтової пари 15 кожух 8 зміщують по напрямних 13 в сторону ротора 3, завдяки чому величина зазору 6 зменшується до номінальної, що забезпечує роботу преса в режимі, близькому до оптимального. Зношені плити 10 з часом замінюють на нові. У цих випадках також за допомогою гвинтової пари 15 спочатку відводиться кожух 8, знімаються плити 10, а потім кожух 8 знову наближають до ротора 3 з установкою необхідної величини зазору 6 між кожухом 8 і інструментальними блоками 4 ротори 3.

Кожух 9 за допомогою гвинтової пари 16 зміщують по напрямних 14 при необхідності проведення ремонтних та профілактичних робіт на роторі 3 з інструментальними блоками 4.

Наявність вкладишів 17 в плитах 11 і 12 полегшує виготовлення та заміну самих пар тертя 17, 13 і 17, 14.

Формула винаходу

1. РОТОРНИЙ ПРЕС ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ БРИКЕТІВ, що містить станину, на якій на горизонтальній осі встановлений привідний ротор з радіально орієнтованими інструментальними блоками і кожухом, розташованим з зазором щодо циліндричної поверхні ротора, механізми завантаження і вивантаження, відрізняється тим, що станина забезпечена направляючими, розташованими по обидва боки ротора симетрично щодо його осі, кожух виконаний у вигляді двох охоплюють ротор з протилежних сторін обичайок, кожна з яких пов'язана з горизонтальною плитою, встановленої у відповідних направляючих станини з можливістю зворотно-поступального переміщення і фіксації в них.

2. Прес по п.1, що відрізняється тим, що кожна з обичайок забезпечена гвинтовим механізмом її переміщення та фіксації.

3. Прес по пп.1 і 2, який відрізняється тим, що кожух постачений плакуючого покриттям із зносостійкого антифрикційного матеріалу, розташованим на його внутрішній стінці в зоні пресування.

4. Прес по п.3, який відрізняється тим, що плакуючого покриття виконане у вигляді змінних плит.

5. Прес за п. 1, який відрізняється тим, що плити обичайок кожуха забезпечені вкладишами, взаємодіючими з напрямними станини.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: