Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Росіяни розсмакували новий бізнес - паливні гранулиБільше 20 років тому баварець Руді Гуннерман, що живе в США вперше справив гранули з деревних відходів. Він використовував це для безвідходності свого виробництва і економії перевезень. Потім в США знайшли застосування гранулам в опаленні. У Європі першовідкривачем процесу гранулювання деревних відходів і використання їх в опаленні вважається Швеція.

З початку 90-х років в Швеції почався бум і промислове виробництво деревних гранул. Потім, стрімкий розвиток отримує виготовлення деревних гранул в Канаді, Данії, Австрії, Голландії, Фінляндії, Норвегії, Франції, Італії, Німеччини. З початку 21 століття почалося виробництво і в Росії. На сьогоднішній день виробництво паливних гранул з відходів деревообробки - одна з найперспективніших технологій.

На ринку затребувані гранули абсолютно різної якості: темні - з великим вмістом кори і світлі - вміст кори не перевищує 5%. У Данії ряд теплоелектростанцією споживають гранули з чистої кори. Деякі країни споживають паливні гранули не за вартістю за тонну, а за вартістю за кількість виділеної теплової енергії.

При спалюванні гранули не мають негативного впливу на навколишнє середовище,

гранули не містять прихованих пір, схильних до самозаймання при підвищенні температури.

Враховуючи ці показники, в європейських країнах гранули часто використовуються для опалення будинків і котеджів. Популярність гранул як «домашнього» палива зумовлена тим, що тепло з деревини сприймається як набагато більш приємне, ніж тепло, що отримується з легкого мазуту або природного газу. Крім того, в Європі на гранулах працюють і котельні на комунальному рівні та підприємства, і електростанції достатньо великої потужності.

Ринок формується і в Росії, так як паливні гранули використовуються для опалення котеджів, а в Росії середній клас починає обзаводитися заміським житлом. Багато хто вже знає про те, що котеджі можна опалювати за допомогою камінів, котлів на деревних відходах, і готові це устаткування купувати.

Якщо почати з наукового визначення, то паливні гранули є твердим енергетичним носієм, виробленим шляхом механізованого зміни біомаси.

При виготовленні паливних гранул вихідна сировина спочатку подрібнюється і потім гранулюється. До речі, отримати вихідна сировина не складає труднощів. Зазвичай його відносять до відходів, одержуваних при виготовленні продукції з деревини. Відходи на етапі підготовки ліси можуть досягати декількох десятків відсотків (пні, сучки, хвоя і т. д.). Типова лісопилка перетворює близько 60% деревини в дошки, при цьому 12% іде в опил, 6%- у кінцеві обрізки та 22% в горбиль і обрізки крайок. Обсяг опіла і стружки на етапі деревообробки досягає 12% від вихідної сировини.

Враховуючи те, що Росія є країною найбільш забезпеченої деревиною, серед наших співвітчизників новий бізнес отримує все більшу популярність. При цьому, росіяни по різному підходять до цього виду діяльності. Деякі вкладають кошти в завод з виготовлення брикетів та самостійно поставляють брикети замовнику. Виробництво паливних брикетів досягається за допомогою пресів різної конструкції. Середній розмір таких інвестицій складає на сьогоднішній день 5-6 млн руб. Інші, закуповуючи сировину, звертаються до власників заводу з переробки тирси, а вже потім отримують готові брикети для відправки. Треті ж поставляють до Європи безпосередньо тирсу.

Звичайно, цей бізнес викликає труднощі, головною з яких є транспортування. Зазвичай Європа купує даний товар великими партіями - від 10-12 вагонів. Хтось домовляється про залізничні перевезення, хтось обирає морський шлях, але, природно, для цього треба мати пристойні кошти (на митниці всяке може трапитися). Перевезення автотранспортом і зовсім не вигідна - на 1 км вона збільшує вартість 1 тонни брикетів орієнтовно на 1 рубль.

Так само варто враховувати сезонність бізнесу - влітку вартість палива падає в рази. Крім того, варто подумати про обсяги виробництва. На виготовлення однієї тонни брикетів йде близько 8-10 кубометрів деревних відходів. Тому, якщо Вам прийде в голову зайнятися цим новим бізнесом, насамперед, прикиньте, де Ви будете брати такий обсяг сировини, тобто для виробництва 10 тонн брикетів в зміну Вам необхідно мінімум 58 кубів тирси, причому, бажано зібраних не з землі, тобто без домішок. Деякі фахівці стверджують, що виробництво економічно ефективно при обсягах не менше 600 тонн на місяць.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: