Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Роликове брикетуванняБункерні машини роликового брикетування повинні мати бортові відсмоктування у наступних місцях: засипання і ущільнення активної маси і закриття замка ламелей, різання ламелей, а також вставки ла-мілин в гофри, від летючих ножиць і від виходу пластин в місці їх розбракування. Рекомендується герметичне укриття машин.

Пульт управління машини роликового брикетування повинен знаходитися на станині машини у місця виходу ламелей на стіл комплектації.

Токоведущие шини для машин роликового брикетування повинні бути підвішені на висоті не менше 5 лютого м від підлоги і ізольовані.

Катодна маса до бункерів машин роликового брикетування повинна транспортуватися по укритим стрічковим конвеєрам і герметичним жолобах.

Кріплення бобін зі стрічками на машинах роликового брикетування повинно бути міцним і надійним.

Точкові зварювальні автомати повинні бути розташовані в безпосередній близькості від закріплених бобін машини роликового брикетування.

Характеристики пластин лужних акумуляторів вітчизняного виробництва. Виробництво пластин починається з виготовлення ламелей. Набивання ламелей активною масою проводиться в бункерних машинах роликового брикетування. Машина виконує операції профілювання ламельної стрічки, засипання і ущільнення активної маси і закриття замка ламелей. Заготовки ламелей довжиною від 10 до 20 м відрізаються круговими ножицями і зшиваються в замок, утворюючи єдиний ремінь. Зібраний ремінь надходить в агрегат, що суміщає в собі гофріровочние вальці і летючі ножиці. Перші ущільнюють і калібрують ремінь, а другі відрізають заготовки електродів потрібного розміру. Подальші операції з виготовлення пластин, а саме: профілювання ребер, установка заготовок, обтиск ребер, вставка і приварювання контактних планок (для деяких типів пластин) і вальцювання (або прессовка) зібраних пластин, виробляються на автоматі. У табл. 39 наведено характеристики ламельних пластин основних типів лужних акумуляторів.

Обрізка кінців стрічки перед зварюванням повинна проводитися спеціальними ножицями з пружиною. Відходи стрічки повинні збиратися в тару, встановлену біля машини роликового брикетування.

Проходячи через напрямні ролики, стрічка перемотується на другу бобіну. При перемотуванні стрічки неякісну стрічку вирізують, кінці зварюють точковою зваркою. Перемотати зазначеним чином стрічку застосовують для виготовлення ламелей на машині роликового брикетування, для чого надягають рулон стрічки на змотувати бобіни, закріплюють бобіни кришками. Заправляють стрічку на денце ламелі і пропускають її через профілюючі, направляючі колодки, тягнучі, підгинають ролики і вихідну колодку.

Проходячи ч ісля напрямні ролики, стрічка перемотується на другу бобіну. При перемотуванні стрічки неякісну стрічку вирізують, кінці зварюють точковою зваркою. Перемотати зазначеним чином стрічку застосовують для виготовлення ламелей на машині роликового брикетування, для чого надягають рулон стрічки на змотувати бобіни, закріплюють бобіни кришками. Заправляють стрічку на денце ламелі і пропускають її через профілюючі, направляючі колодки, тягнучі, підгинають ролики і вихідну колодку.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: