Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Пронгоз: в 2012 році виробництво паливних пелет з лушпиння соняшника в Україні перевищить 370 000 тоннЗа оцінками компанії "ПроАгро", в квітні 2012 р. в Україні було вироблено 33,6 тис. т паливних пеллет і брикетів з лушпиння соняшнику, що на 1,6% менше в порівнянні з попереднім місяцем (у березні п. р.- 34,2 тис. т).

Зниження виробництва паливних пелет / брикетів з лушпиння соняшнику зумовлено скороченням переробки насіння соняшнику. У квітні 2012 р. виробництво нерафінованої соняшникової олії в Україні в порівнянні з попереднім місяцем зменшилася на 4,5% до 311,4 тис. т, відповідно, впала і переробка соняшника.

Регіонами-лідерами з виробництва паливних пелет / брикетів стали Запорізька і Одеська області - 8,5 тис. т і 7,0 тис. т, відповідно. Також досить великі обсяги вказаної продукції вироблені в Донецькій, Харківській, Херсонській, Полтавській областях - 2-5 тис. т. Випуск в інших регіонах не перевищив 1 тис. т.

За підсумками жовтня - квітня 2011/12 МР провідними виробниками зазначеної продукції є Група компаній "Кернел" і Компанія "Агрокосм".

З початку 2011/12 МР (жовтень 2011 р.- квітень 2012 р.) в Україні промисловими підприємствами вироблено 2,32 млн. т нерафінованої соняшникової олії, що відповідає переробці приблизно 5,4 млн. т олійного насіння.

За аналогічний період в Україні було вироблено, згідно з офіційними даними, 236,2 тис. т паливних пеллет / брикетів з лушпиння соняшнику, що в 1,7 разів перевищує відповідні показники 2010/11 МР. Однак, компанія "ПроАгро" вважає офіційні показники заниженими, оскільки виробництво паливних пелет / брикетів зосереджено у дрібних виробників, які далеко не завжди звітують про свої виробничі результати.

Поряд з пеллетами з лушпиння, Україна активно експортує і саму лушпиння соняшника. За жовтень - лютий 2011/12 МР на експорт поставлено близько 390 тис. т шулухі соняшнику і пеллет / брикетів з неї. У березні - квітні на експорт поставлено понад 740 тис. т шроту / макухи / лушпиння соняшника, з яких на частку пелет і самої лушпиння припадає 20%.

Українські виробники пелет орієнтуються переважно на експорт. У європейських країнах покупці готові платити більшу ціну за біопаливо. Пелети з лушпиння соняшника екологічніше, дешевше традиційних видів палива, і за теплотворною характеристиками не поступаються їм. Головними імпортерами пелет і паливних брикетів українського виробництва є споживачі зі Швеції, Бельгії, Німеччини, Данії, Голландії, Австрії, Італії, Словаччини, Польщі. На жаль, в Україні споживчий ринок цієї продукції поки що не розвинений ".

За оцінками компанії" ПроАгро ", валовий збір насіння соняшнику в Україні в 2011/12 МР склав 9,2 млн. т. Приріст виробництва зумовлений як розширенням посівних площ, так і збільшенням урожайності. Внаслідок низьких темпів поставок (за станом на 8 червня з початку 2011/12 МР на експорт морем відвантажено ледве більше 220 тис. т українського соняшнику) та посилення внутрішнього попиту з боку переробників, компанії "ПроАгро" знижує прогноз експорту олійного насіння в 2011/12 МР до 300 тис. т. Переробка при зазначеному обсязі виробництва і експорту прогнозується на рівні 8,9 млн. т.

У процесі переробки соняшнику лушпиння складає близько чотирнадцяти відсотків. І якщо за добу завод може переробити близько ста тонн соняшнику, то в результаті залишається 14 тонн лушпиння. Частина лушпиння спалюється, однак, її частка, що йде на виробництво пелет / брикетів, продовжує зростати. За оцінками компанії "ПроАгро", в 2011/12 МР виробництво паливних пелет і брикетів з лушпиння соняшнику перевищить 370 тис. т.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: