Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Про технологію виробництва паливних брикетів з рослинних відходівВідомо, що для виготовлення паливних брикетів використовують відходи деревообробки, рослинництва і багато інших видів сировини, що містять целюлозу, застосовуючи при цьому технологію шнекового брикетування (пресування).

Процес шнекового пресування, що з'явився у ХІХ столітті, здійснюється в екструдері за методом жорсткого формоутворення в системі гранованих фільєр. Вихідна сировина подається за допомогою конічного обертового шнека, який створює тиск, необхідний для спікання компонентів у тверду форму, виглядаючу як безперервний рукав, без добавки сполучних елементів. Їх функцію виконує лігнін. Температура спікання - 170-220 ° С, вона залежить від властивостей вихідної сировини. Потрібної температури пресування досягають за допомогою підігріву ділянки пресування, а також за допомогою власне процесу пресування.

Даний спосіб брикетування використовується при відносно невеликих обсягах вихідної сировини (300 т і менше для одного апарату в місяць). Він не дуже вимогливий до якості сировини і його зовнішнім виглядом, простий у використанні. Його легко запустити і він може функціонувати в звичайних умовах. За допомогою даного методу є можливість отримати продукцію високої якості, яка буде затребувана на зовнішньому ринку.

Всі види сировини для брикетування підпорядковуються єдиному правилу: оптимально, якщо показник їх вологості дорівнює 8%. Пресування буде успішним, якщо вологість сировини складе від 5% до 12%. При показнику вологості 15% брикет спресують, але якість його буде низьким, при 5%- виникнуть проблеми із самим процесом брикетування.

Якщо говорити про тирсі та стружці як про сировину для паливних брикетів, то тут порода деревини не грає ніякої ролі, чого не скажеш про виготовлення гранул. Хоча все-таки більш бажано одноразова застосування тирси однієї породи, краще всього - твердих сортів. Оптимально використовувати тирсу фракцією 1-3 мм, не перемішуючи їх при цьому зі стружкою. Частина кори в складі тирси, що не перевищує 5%, практично не впливає на якість брикету. Виробникові бажано не використовувати сировину, засмічене грунтом та піском, що може призвести до підвищення зносу формотворного інструменту. Не допускається наявність у сировині клеїв, лаків та інших домішок.

Різні види відходів рослинництва також успішно застосовуються на практиці для виготовлення паливних брикетів. Солому в обов'язковому порядку попередньо слід подрібнити, однак допускається присутність в її складі елементів довжиною не більше 60мм.

Перелік основного обладнання, необхідного для виготовлення паливних брикетів, безпосередньо залежить від можливостей преса. Продуктивність процесу брикетування визначається типом установки, потужністю і досконалістю конструкції. При цьому розрізняють пристрої малої потужності (не для всіх видів сировини), середньої потужності (250-300 кг / год) і високої потужності (400 кг / год і вище).

Основне обладнання включає ще декілька типів установок.

Без сушильного комплексу можна обійтися, якщо підприємство буде мати гарантовані обсяги сировини необхідної вологості. Це можливо тільки в тому випадку, якщо сировина з'являється прямо на місці розташування пресового виробництва.

Якщо застосовувати в якості вихідної сировини тверду кускове деревину, необхідна наявність щепорезкі.

Для того щоб переробити тріску в потрібну фракцію, на виробництві використовують молоткову або ножову дробарку.

Необхідність в січкарні виникає, якщо в якості сировини для виробництва брикетів використовую солому всіх видів.

До торцювання брикетів є декілька підходів. Одні ламають брикети, виходять з преса, на частині длинною близько 1,2 м, і виробляють торцювання після того, як брикети остигають. Застосування такого способу чревате високою часткою відходів у загальній масі готових виробів. На практиці ж найчастіше застосовують автомат з різання брикетів, що здійснює цю функцію без оператора.

На етапі підготовки виробів до реалізації необхідна допомога пакувальної машини, обв'язують брикети поліпропіленовою стрічкою і запаюють її.

Призначені на експорт пачки брикетів упаковують в термоусадочну плівку, використовуючи при цьому термоусадочну машину.

Перелік мінімально необхідного допоміжного обладнання включає шнековий транспортер для подачі сировини, бункер для зберігання підготовленої сировини, ємності для зберігання готової продукції, гідротележкі і автонавантажувач.

Успіх і стабільність процесу виготовлення паливних брикетів визначаються якістю підготовки сировини і його стабільністю, а також технічним станом робочих елементів преса.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: