Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Причина зупинки феросплавних заводів - невиконання рішень урядуПричина зупинки Запорізького (ЗЗФ) і Стаханівського (СЗФ) заводів феросплавів - невиконання урядових рішень, вважають експерти галузі.

"Основна причина - невиконання державою взятих на себе зобов'язань. Із серпня по листопад, на нашу думку, було достатньо часу для втілення в життя прийнятого економічно обгрунтованого рішення. Тим більше, враховуючи наявний прецедент з поставками електроенергії на експорт і схему, розроблену і працюючу на благо компанії "ДТЕК",- вважає виконавчий директор Української Асоціації виробників феросплавів Сергій Кудрявцев.

Читайте також: Запорізький феросплавний завод з 1 грудня повністю зупинив виробничі потужності

Нагадаємо, виконуючи доручення Президента України від 30 серпня, Кабінет міністрів 1 жовтня ухвалив постанову № 912 "Деякі питання забезпечення стабілізації роботи електрометалургійних підприємств". Документом передбачалося, що з 1 жовтня 2012 феросплавні заводи будуть купувати електроенергію за оптовою ринковою ціною, без урахування дотацій для компенсації втрат, пов'язаних з постачанням електроенергії за регульованим тарифом (тобто - на рівні ціни, за якою експортується електроенергія). Однак, станом на 4 грудня феросплавним підприємствам зазначена ціна на електроенергію не надана.

"Незважаючи на пряму вказівку Президента, незважаючи на два рішення Кабміну і безліч нарад, на яких були прийняті рішення про необхідність підтримки феросплавної галузі та надання Феросплавники тарифу, аналогічного тому по якому електроенергія постачається на експорт - нашим конкурентам, ніяких конкретних кроків зроблено не було. У підсумку, ми після роботи в жовтні-листопаді в збиток (його сума становить близько 20 млн грн), з 1 грудня змушені були зупинити виробництво, оскільки в ситуації, коли частка електроенергії в собівартості продукції досягає 45%, наша продукція об'єктивно не може бути конкурентоспроможною ",- повідомив голова правління Запорізького заводу феросплавів Павло Кравченко.

" Для державного та місцевих бюджетів, а також позабюджетних соціальних фондів така зупинка (припинення роботи ЗЗФ і СЗФ) чревата невиконанням плану надходжень (щонайменше, в масштабах Запорізької та Луганської областей). Так, у випадку зупинки ЗЗФ бюджет міста Запоріжжя недоотримуватиме за рік 14,4 млн грн, Пенсійний фонд - 40,8 млн грн за рік, виплати допомоги з безробіття звільненим співробітникам заводу за рік складуть 45,6 млн грн ",- повідомив кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки промисловості Національної металургійної академії України Андрій Педько.

Педько впевнений в наступному: "Якщо неупереджено подивитися на ситуацію навколо Запорізького і Стаханівського феросплавних заводів, напрошується однозначний висновок: зупинка цих підприємств невигідна нікому".
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: