Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Прес навісний горизонтальний гідравлічний для брикетування опалого листяВинахід відноситься до машинобудування і може бути використане для пресування опалого листя. Прес має раму з навісним на трактор пристроєм, пресувального камеру, основний пресуючий гідроциліндр, задню вивантажувальну дверку. Пресувального камера оснащена завантажувальної воронкою, що закривається заслінкою з гідроприводом. Пресуючий гідроциліндр пов'язаний з пуансоном у вигляді прямокутної плити. На дверцятах закріплена нерухома плита, пов'язана з рухомою плитою гідроциліндром і шприцами. Кінці плунжерів шприців закріплені на нерухомій плиті. Циліндри шприців закріплені на рухомій плиті. Порожнини шприців гідравлічно пов'язані через зворотний клапан з ємністю для клеїть речовини. Для проходу голок шприців в спресований брикет листя в дверцятах виконані отвори. В результаті забезпечується підвищення міцності отримуваного брикету і спрощення конструкції преса. 2 з. п. ф-ли, 4 іл.

Винахід відноситься до машинобудування і призначене для пресування опалого листя у вигляді брикетів, а також може застосовуватися для пресування побутових органічних відходів.

Відомі прес-підбирачі для сіна і соломи, які підбирають масу з валків і пресують її в стоси у вигляді прямокутника або циліндричного рулону, обхоплює шпагатом або дротом. Поршневий прес-підбирач містять раму, карданну передачу, підбирач, набіватель, завантажувальну камеру, завантажувач, пресувального камеру з поршнем, голками, в'язальним апаратом, механізми приводу робочих органів і регулювання [1].

Сільськогосподарські прес-підбирачі призначені розміщеними по обидва боки від стінок преса [2]. поміщених одна в іншій склянок з пружиною. На виході камери встановлена поворотна стінка, забезпечена поворотною пружиною і фіксатором з собачкою. У верхній частині камери змонтований відсікач у вигляді заслінки [4].

Пристрій має складний механічний привід, і необвязанний брикет розсипається.

Відомий гідравлічний брикетувальний прес, що містить станину, неприводні траверси, на одній із На цій же стійці змонтований гідроциліндр, у якого подовжньо переміщається сам корпус з жорстко закріпленою камерою пресування [6].

Прес стаціонарний, вертикальний і неприйнятний для брикетування опалого листя.

Відомо мобільний пристрій для збору трактор горизонтальному гідравлічному пресі, що складається з рами з навісним пристроєм, пресувального камери, воронки прямокутної форми для завантаження матеріалу з заслінкою і гідроциліндром, основного гідроциліндра, пов'язаного з пресує пуансоном у вигляді прямокутної плити, направляючих пуансона, на задній вивантажувальний дверке на розкосі закріплена нерухома плита, пов'язана з рухомою плитою гідроциліндром і шприцами, на зразок медичних, причому кінці плунжерів шприців закріплені на нерухомій плиті, а циліндри - на рухомий, а порожнини шприців в передній частині гідравлічно пов'язані з ємністю для клеїть речовини через зворотний клапан. Для проходу голок в спресований брикет задня дверка має отвір.

На фіг.1 зображено поздовжній розріз преса, на фіг.2- вигляд зверху по перерізу А-А з фіг.1, на фіг.3- фрагмент задньої дверки з нерухомої і рухомої плитами під час протиканія брикету голкою шприца, на фіг.4- те ж, при витягуванні голки.

Прес навішується на трактор ззаду. Складається з рами 1, звареної з равнобоких куточків, навісного пристрою 2, привареного до вертикального листу 3, закритою пресувального камери 4 прямокутної форми, воронки 5 для завантаження матеріалу, пуансона 6 в вигляді прямокутної плити, основного гідроциліндра 7, головка 8 якого прикріплена за допомогою пальця до аркушу 3, а шток 9- до пуансона 6. Для запобігання перекосу пуансона служать напрямні штоки 10, кінці яких жорстко закріплені на пуансоні, ковзаючі в направляючих перегородки 11 на фторопластових втулках 12. Зверху над рамою на кронштейні 13 встановлено гідроциліндр 14, пов'язаний з обертається навколо осі заслінкою 15 для підпресування листя зверху в завантажувальної воронці. Ззаду пресувального камери 4 вивантажувального вікно закрите дверкой 16, що повертається в бічну сторону навколо осі 17 і утримувати в закритому положенні фіксатором 18 в вигляді повертається навколо осі болта 19 і гайки 20 в вигляді баранчика. Фіксуючий пристрій може бути у вигляді пристрою, який закриває борт вантажного автомобіля чи іншим. Над пресувального камерою 4 за завантажувальним люком 5 встановлена ємність 21 для клеїть речовини. Пристрій для введення клеїть речовини в прямокутний брикет має шприци 22, голки 23 яких при роботі входять в запресовану масу листя, циліндр 24 жорстко пов'язаний з рухомою плитою 25, а шток 26- з нерухомою вертикальною плитою 27, який жорстко закріплений на дверцятах 16 вивантажувального вікна за допомогою розкосів 28. Гідроциліндр 29 за допомогою кронштейнів 30 закріплений на нерухомій плиті 27, а шток його пов'язаний з рухомою плитою 25. Для введення голок у спресовану масу листя 31 всередину пресувального камери в дверцятах 25 виконані отвори 32. Зворотний клапан 33 запобігає подачу клеїть речовини зі шприців в ємність, аркуші паперу 34 ізолюють брикет від склеювання з поверхнями пуансона і дверки 16.

Гідравлічний прес працює таким чином. Трактор з навішеним на навісний пристрій пресом під'їжджає до купи зібраної опалого листя або до мішків із зібраними листям. Внутрішня поверхня вивантажувальний дверки 16 закривається аркушем паперу. Робочі вивантажують через завантажувальний люк 8 у пресувального камеру 4 опале листя. Тракторист гідроциліндром 7 стискає листя, при цьому завантажувальний люк закривається заслінкою 15 за допомогою гідроциліндра 14. Потім люк відкривається і наступна порція листя засипається в пресувального камеру, яка також стискається (пресується). Після достатнього пресування робоча поверхня пуансона 6 закривається аркушем паперу, а потім гідроциліндром 29 рухлива плитка 25 з циліндрами 24 шприців подається вліво, при цьому голки 23 входять в спресовану масу 31 листя, утворюючи циліндричні отвори. Так як плунжери шприців нерухомі, то порожнини гільз заповнюються склеювальним розчином з ємкості 21. При зворотному ході плунжера гідроциліндра 29 склеювальний розчин зі шприців подається в спресовану масу. Потім ця маса пресується кілька разів гідроциліндром 7 ходом туди-назад, при цьому склеювальний розчин поширюється всередину брикету, збільшуючи зчеплення спресованої маси. Потім відкривається дверцята 25 і брикет вивантажується на візок або на землю, де клей твердне. Клей може бути органічний або полімерний, що не має токсичних властивостей.

Брикети спресованої листя можуть використовуватися для мульчування посадок саджанців і сіянців на бідних живильними речовинами землях, особливо на схилах ярів; отримання біогумусу; можуть служити підстилкою для тварин та ін.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: