Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Прес для сміття, відходів: гідравлічний прес контейнер для картону, пластику, брикетування відходівПрес для сміття - техніка, що застосовується в торговельних та офісних центрах, гіпермаркетах, готелях, ринках, друкарнях, виробничих підприємствах, лініях перевантаження і сортування відходів для скорочення витрат на вивіз відходів. Прес для сміття відноситься до класу гідравлічних пресів. Конструктивно, він виконується у вигляді горизонтального обладнання переробки.

Прес для відходів

Прес для відходів - надзвичайно вигідне рішення для переробки, яке дозволить:

скоротити площу тимчасового зберігання відходів до 20 разів, дасть можливість більш раціонального використання складських приміщень. Для зберігання тонни спресованого сміття знадобиться всього 1,5-3 кв. м. площі;

скоротити витрати на вивіз відходів до 20 разів, а також полегшити його вантаження і переміщення. Один кубометр пухких побутових відходів важить 25-30 кг, у той час як кубометр спресованого сміття важить в десятки разів менше;

позбутися нарікань екологічної та пожежної інспекцій;

ліквідувати захаращеність на "задньому дворі ";

знизити ризик пожежі (пресовані відходи менш горючі);

прес для відходів займає невелику площу - всього в 1,5- 3 кв. м.;

спресовані однорідні відходи набувають як вторсировина за вигідною ціною;

робота на пресі не вимагає спеціальних навичок.

Прес контейнер

Прес контейнер для різних типів відходів - це сучасне, вельми вигідне рішення. Вам не доведеться купувати окремо прес для картону, плівки, ПЕТ пляшок і прес для пластика - сьогодні, можна замовити модель "все в одному". Крім того, сміттєвий прес відрізняється невеликими габаритами, низьким рівнем енергоспоживання і мінімальним шумом в роботі.

Прес для картону, ціна на який може істотно варіюватися залежно моделі / технічних характеристик, може пресувати макулатуру (картон, журнали), відходи плівки, алюмінієві банки, сміття, ТПВ, відходи текстильного виробництва, поролон і т. д.

Прес для брикетування відходів

Прес для брикетування відходів широко застосовується на підприємствах деревообробної, лісової, зернопереробної промисловості. Призначається дана техніка для переробки тирси, деревної маси та інших рослинних відходів у високоякісні паливні брикети. Їх використання можливе як у промислових цілях, так і в індивідуальних опалювальних пристроях. Брикети, які формує подібний гідравлічний прес для відходів, мають теплотворну здатність, прирівнюється до бурому вугіллю і торфу.

Найчастіше, прес для пресування відходів - це тривалий термін експлуатації і гарантована продуктивність навіть в несприятливих умовах. Цим обладнанням можуть керувати навіть співробітники, які не володіють спеціальною підготовкою та освітою. Не варто забувати, що якщо перед вами стоїть мета скорочення витрат на вивіз сміття, прес буде як не можна до речі.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: