Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Прес для брикетування сипучих матеріалівВинахід призначений для використання при брикетуванні дисперсного рослинного матеріалу і різних побічних продуктів борошномельних і тютюнових підприємств. Прес для брикетування сипучих матеріалів містить пару кільцевих матриць і розташовані в них пресувальне диски. Останні встановлені на ексцентрикової осі. Вона пов'язана з допомогою гнучкого елемента з механізмом притиску. Матриці розташовані співвісно і контактують в нижній частині із загальними приводним і опорним роликами фрикційної передачі. У верхній частині вони контактують із замикаючими роликами. Пресувальне диски встановлені на загальній осі ексцентричної для осі обох матриць. У середній частині осі дисків жорстко закріплений блок, пов'язаний через гнучкий елемент з механізмом притиску. Загальне завантажувальний пристрій розміщене між прес матрицями. Вивантажувальні пристрої розміщені з протилежного площині кожної з матриць. Винахід забезпечує спрощення конструкції, зменшення габаритних розмірів, підвищення надійності роботи. 2 мул.

Винахід відноситься до харчової промисловості та призначене для брикетування дисперсного рослинного матеріалу, а також різних побічних продуктів борошномельних і тютюнових підприємств.

Відомий брикетувальний прес, що містить кільцеву матрицю, встановлену на нерухомій ексцентрикової осі, закріпленої на станині преса, пресуючі диски, розташовані всередині матриці на ексцентрикових втулках, посаджених вільно на шийках осі, і механізм притиску з пружним елементом, через важелі пов'язаним з ексцентриковими втулками пресуючих дисків. Для підвищення надійності преса і якості одержуваних брикетів він забезпечений хитним коромислом, кінці якого зв'язані через тяги і сережки з важелями механізму притиску, середня частина коромисла шарнірно пов'язана з пружним елементом, а механізм притиску забезпечений проходить через пружний елемент гвинтом, одним кінцем шарнірно закріпленим на станині преса, а іншим пов'язаний з регулювальною гайкою (А. С. SU 1006276 А, В 30 В 3/06, Бюл. № 11, 23.03.83 р.).

До недоліків даного пристрою відноситься те, що завантаження вихідного матеріалу і вивантаження готових брикетів здійснюється з одного боку кожного з пресових каналів, це вимагає збільшення габаритів кільцевої матриці для забезпечення нормального виконання зазначених операцій. Поєднання двох пресових каналів із загальним зубчастим вінцем призводить до збільшення вартості її виготовлення і ремонту. Відкрита зубчаста передача піддається швидкому зносу зубів при попаданні сипучих матеріалів. У розглянутому аналогу наявність двох важелів, пов'язаних коромислом, збільшує металоємність конструкції.

Найбільш близьким з відомих є пристрій для ущільнення дисперсного рослинного матеріалу, що містить змонтовані на станині приводний і замикає ролики, дві кільцеві матриці, встановлені на роликах з можливістю обертання, в кожній з яких ексцентрично розміщений пресуючий диск, посаджений на ексцентрикову вісь. Також механізм притиску пресуючих дисків до кільцевих матрицям з притискним елементом у вигляді набору пружних пластин. З метою зниження матеріалоємності та підвищення експлуатаційної надійності на кінцях ексцентрикових осей жорстко закріплені шківи, причому розташовані на одній стороні пристрою шківи пов'язані між собою гнучкими елементами, перекинутими через блоки, в корпусах яких закріплені тяги, з'єднані за допомогою гайок з кінцями загальної для них траверси, середньої частиною пов'язаної із станиною через набір пружних пластин, між кожною з яких розміщена жорстка пластина. Набір встановлений на трубці, жорстко закріпленої на станині з розташованим всередині неї регулювальним гвинтом, одним кінцем спираються на підшипник, а іншим - через гайку, забезпечену виступами, які входять у відповідні пази трубки, спирається на втулку, також забезпечену виступами, які входять у відповідні пази траверси (А. С. SU 1136784 А, А 23 К 1/20; В 30 В 11/20, Бюл № 4, 30.01.85 р.)

До недоліками даної конструкції можна віднести те, що дві матриці, що приводяться в рух фрикційної передачею, а також мають фрикційний контакт між собою, розташовані в одній площині. При цьому кожна матриця має свій пресуючий диск, закріплений на ексцентрикової осі. На кінцях кожної з осей закріплені шківи, пов'язані через гнучкий елемент з траверсою пружного елемента. Таким чином, розташування матриць в одній площині, а також наявність двох ексцентрикових осей і чотирьох шківів істотно збільшують габарити преса і механізму притиску і знижують надійність його роботи. Крім цього, збільшуються габарити завантажувального пристрою, т. к матеріал подається в матриці, осі яких віддалені один від одного на значну відстань.

Технічним результатом винаходу є спрощення конструкції, зменшення габаритних розмірів, підвищення надійності роботи.

Технічний результат досягається тим, що в пресі для брикетування сипучих матеріалів, що включає пару кільцевих матриць, в кожній з яких ексцентрично розташований пресуючий диск, гнучкий елемент і механізм притиску дисків до матриць, матриці розташовані співвісно і контактують в нижній частині із загальним приводним і опорним роликами фрикційної передачі, а у верхній частині контактують з замикаючими роликами. Пресувальне диски встановлені на загальній осі, ексцентричної осі обох кільцевих матриць, причому на осі дисків, в її середній частині, жорстко закріплений блок, пов'язаний через гнучкий елемент з механізмом притиску. Між матрицями розташоване загальне завантажувальний пристрій, а з протилежних зовнішніх частин кожної матриці розміщені вивантажувальні пристрої.

В двухкольцевом брікетеровочном пресі матриці розташовані співвісно. Завдяки цьому габарити преса можна значно зменшити в порівнянні з прототипом, де матриці розташовані в одній площині. Крім цього, у запропонованому пресі значно спрощується конструкція завантажувального пристрою, коли подача вихідного продукту здійснюється з одного вікна, а розподіл по матриці за допомогою поворотного розподільника проводиться безпосередньо перед входом в матриці. Швидкість регулювання розподілу продукту за матрицями підвищує надійність роботи пресуючих пристроїв і якість готових брикетів.

У пропонованому пристрої у верхній частині матриць розташовані замикаючі ролики, які забезпечують надійне замикання елементів фрикційної передачі (матриця, приводний і опорний ролики).

У пристрої-прототипі відсутність замикаючих роликів при нерівномірному завантаженні матриць матеріалом призводить до зміщення матриць в бік менш завантаженою матриці, в внаслідок чого зменшується надійність роботи фрикційної передачі. Наявність загальної ексцентрикової осі для співвісно розташованих матриць дозволило зменшити кількість елементів механізму притиску. У розглянутому варіанті в середній частині ексцентрикової осі розміщений лише один блок, пов'язаний через гнучкий елемент з пружним елементом механізму притиску, що також спрощує конструкцію преса і можливість регулювання зусилля пресування.

Сукупність суттєвих ознак, викладених у формулі винаходу, дозволяє досягти бажаний технічний результат.

Зображення пояснюється кресленням, де на фіг.1 схематично зображено пристрій для ущільнення продукту, на фіг.2- розріз по осі кільцевих матриць.

Прес містить пару кільцевих матриць 1, які контактують в нижній частині з приводним 2 і опорним 3 роликами, закріпленими на відповідних загальних валах 4. У верхній частині матриці контактують з замикаючими роликами 5. Усередині матриць паралельно їх осям розташована загальна для обох кільцевих матриць ексцентрикова вісь 6, встановлена в підшипниках, закріплених на станині 7 преса. На ексцентрикової осі 6 між кільцевими матрицями 1 за допомогою шпонки 8 жорстко закріплений блок 9. Гнучкий елемент 10 одним кінцем пов'язаний з блоком, а іншим кінцем пов'язаний з механізмом притиску 11. Два пресуючих диска 12 встановлені в підшипниках на ексцентрикової осі 6 і входять в канавки в нижній частині відповідних кільцевих матриць. Завантажувальний пристрій 13 для подачі сипкого матеріалу розміщене між кільцевими матрицями у верхній їх частині. Воно містить розподільник 14 потоків матеріалу між матрицями. Всередині кожної з кільцевих матриць розташований знімач 15 брикетів 16. З протилежних зовнішніх частин кожної матриці розміщені вивантажувальні лотки 17, які нижніми кінцями виходять на загальний транспортер 18.

Прес працює таким чином.

Сипучий матеріал подається в завантажувальний пристрій 13 і за допомогою розподільника 14 ділиться на два потоки. Кожен потік потрапляє в сужающееся простір між кільцевою матрицею 1 і пресує диском 12, зовнішня поверхня якого має осередки для формування брикетів. Брикети виводяться з канавки в кільцевій матриці за допомогою знімача 15 і надходять на транспортер 18. Зусилля пресування регулюється механізмом притиску 11 за допомогою гнучкого елементу 10, закріпленого на блоці 9, шляхом повороту ексцентрикової осі 6. При повороті ексцентрикової осі відбувається наближення пресуючого диска до робочої поверхні матриці і створюється тиск на пресовані матеріал. При попаданні чужорідного тіла між пресує диском і матрицею пружні елементи механізму притиску забезпечують поворот ексцентрикової осі і відхід пресуючого диска від матриці. При відсутності завантажуваного матеріалу для уникнення пошкодження внутрішньої поверхні матриці ексцентрикова вісь має обмежувач ходу (не показаний). Для забезпечення обертання кільцевих матриць в цей момент служать замикаючі ролики 5.

Формула винаходу

Прес для брикетування сипучих матеріалів, що включає пару кільцевих матриць, в кожній з яких ексцентрично розташований пресуючий диск; гнучкий елемент і механізм притиску дисків до матриць, який відрізняється тим, що матриці розташовані співвісно і контактують в нижній частині із загальним приводним і опорним роликами фрикційної передачі, а у верхній частині контактують з замикаючими роликами, при цьому диски встановлені на загальній осі, ексцентричної осі обох кільцевих матриць, причому на осі дисків в її середній частині жорстко закріплений блок, пов'язаний через гнучкий елемент з механізмом притиску, між матрицями розташоване загальне завантажувальний пристрій, а з протилежних зовнішніх частин кожної матриці розміщені вивантажувальні пристрої.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: