Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Прес для брикетування кормівВинахід відноситься до галузі сільського господарства, зокрема до пристроїв для брикетування сіна, соломи та кормових сумішей. Прес для брикетування кормів містить бункер для корму, циліндричний корпус з вивантажувального вікном, ротор з лопатками, гідравлічний механізм з гідробаком і запірний механізм у вигляді заслінки. Ротор розміщений у циліндричному корпусі з утворенням між останнім і лопатками ротора кільцевої порожнини. Заслінка виступає з корпусу в кільцеву порожнину і встановлена в направляючих з можливістю зворотно-поступального руху відносно корпусу при здавлюванні брікетіруемого корму між заслінкою і лопаткою ротора. Гідравлічний механізм виконаний забезпечує відкривання заслінки для проштовхування брикету до вивантажувального вікна і повернення її у вихідне положення. Заслінка виконана у вигляді трапеції або трикутника, відповідно малим підставою або вістрям спрямованих у бік ротора. Гідравлічний механізм містить гідроциліндр, з'єднаний системою трубопроводів з гідробаком і зливним клапаном, на одному з кінців якого встановлений натискний ролик. Між гідробаком і гідроциліндром встановлений перепускний клапан. Заслінка виконана з виточкою, а натискний ролик встановлений з можливістю контакту із зазначеною виточкою. В результаті досягається підвищення якості брикетування кормів при малій енергоємності. 6 з. п. ф-ли, 2 мул.

Винахід відноситься до галузі сільського господарства, зокрема до пристроїв для брикетування сіна, соломи і кормових смій з включенням сіно-соломістий матеріалів.

Відомий брикетний прес, що містить бункер для корму, барабан, встановлений із зазором в циліндричному корпусі, що має вивантажувального вікно (Патент RU 2057023, Кл. В30В 11/12). Недоліком даного преса є те, що в ньому можна пресувати тільки сипучі матеріали.

Найбільш близьким за своєю технічною суттю є прес для кормів, що містить бункер для корму, циліндричний корпус з вивантажувального вікном і ротор із установленими на його поверхні лопатками, розміщений у циліндричному корпусі з утворенням між ними кільцевій порожнині (Патент RU 1535449 А1, 15.01.1990, А01F 15/00, 2 с.).

Недоліком даного преса є те, що в ньому відбувається переізмельченіе матеріалу, що негативно позначається на кормовій цінності брикетів.

Технічної сутністю винаходу є створення преса для брикетування кормів, що дозволяє готувати якісні брикети, при малій енергоємності, з волокнистих і сіно-соломістий матеріалів.

Справжня завдання вирішується тим, що прес для брикетування кормів, що містить бункер для корму, циліндричний корпус з вивантажувального вікном і ротор із установленими на його поверхні лопатками, розміщений у циліндричному корпусі з утворенням між ними кільцевій порожнині, забезпечений гідравлічним механізмом з гідробаком і запірним механізмом у вигляді заслінки, виступаючої з корпусу в кільцеву порожнину і встановленої в направляючих з можливістю зворотно-поступального руху відносно корпусу при здавлюванні брікетіруемого корму між заслінкою і лопаткою ротора, а гідравлічний механізм виконаний забезпечує відкривання заслінки для проштовхування брикету до вивантажувального вікна і повернення її у вихідне положення. Заслінка в поперечному перерізі виконана у вигляді трапеції або трикутника, відповідно малим підставою або вершиною спрямованих у бік ротора. Гідравлічний механізм містить гідроциліндр, який з'єднаний системою трубопроводів з гідробаком і зливним клапаном. В одному з трубопроводів, між гідробаком і гідроциліндром, встановлений перепускний клапан. На висувному штоку гідроциліндра встановлена поворотна пружина. На одному з кінців зливного клапана встановлений натискний ролик. Заслінка виконана з виточкою, а натискний ролик встановлений з можливістю контакту із зазначеною виточкою.

На фіг.1 зображено прес для кормів;

на фіг.2- заслінка з гідравлічним механізмом приводу.

брикетних пресів містить бункер для корму 1, подаючий шнек 2, горизонтально розташований циліндричний корпус 3 з вивантажувального вікном 4. Розташований усередині ротор 5 з лопатками 6 утворює між його поверхнею і утворює корпусу кільцеву порожнину 7. У направляючих 8 корпусу 3 встановлена заслінка 9, виконана у вигляді трапеції або трикутника, відповідно малим підставою або вершиною 10 направлених в бік ротора 5, а з боку великого підстави виконана виточка 11. На зовнішній стороні корпуса встановлений запірний механізм 12 і гідравлічний механізм 13, що складається з гідроциліндра 14, зворотного клапана 15, перепускного клапана 16 з регулювальним гвинтом 17, зливного клапана 18 з натискним роликом 19, гідробака 20, з'єднаних системою трубопроводів 21. На штоку 22 гідроциліндра 14 встановлена поворотна пружина 23. При виконанні заслінки 9 в вигляді трапеції трапеція похилій стороною встановлюється догори.

Прес працює таким чином. Пресоване матеріал завантажується в бункер 1. Обертаючись, шнек 2 захоплює матеріал і подає через завантажувальний вікно в кільцеву порожнину 7 між твірною корпусу 3 і ротора 5. При обертанні ротора 5 лопатки 6 захоплюють матеріал і придавлюють до запірного механізму 12. Тиск, що створюється лопаткою 6, виштовхує заслінку 9 по напрямних 8, розташованим під кутом до радіусу корпусу 3, з кільцевої порожнини 7. Сила, виштовхуюча заслінку, передається на шток 22 гідроциліндра 14. Створюваний тиск в гидроцилиндре 14 регулюється гвинтом 17, через систему трубопроводів 21 передається в зливний клапан 18 і перепускний клапан 16. При перевищенні тиску перепускний клапан 16 відкривається, заслінка 9 опускається, ролик 19 з виточки 11 накочується на заслінку 9 і відкриває зливний клапан 18. Рідина з гідроциліндра 14 перекачується в гідробак 20, заслінка 9 відкривається, стискаючи зворотну пружину 23. Брикет лопаткою 6 проштовхується до вивантажувального вікна 4. За лопаткою 6 заслінка 9 повертається у вихідне положення під дією поворотної пружини 23, і гідроциліндр заповнюється рідиною через зворотний клапан. Далі процес повторюється з утворенням нового брикету.

Формула винаходу

1. Прес для брикетування кормів, що містить бункер для корму, циліндричний корпус з вивантажувального вікном і ротор із установленими на його поверхні лопатками, розміщений у циліндричному корпусі з утворенням між ними кільцевій порожнині, який відрізняється тим, що він забезпечений гідравлічним механізмом з гідробаком і запірним механізмом у вигляді заслінки, яка виступає з корпусу в кільцеву порожнину і встановленої в направляючих з можливістю зворотно-поступального руху відносно корпусу при здавлюванні брікетіруемого корму між заслінкою і лопаткою ротора, а гідравлічний механізм виконаний забезпечує відкривання заслінки для проштовхування брикету до вивантажувального вікна і повернення її у вихідне положення.

2. Прес по п.1, що відрізняється тим, що заслінка в поперечному перерізі виконана у вигляді трапеції або трикутника, спрямованих відповідно малим підставою і вершиною в бік ротора.

3. Прес по п.1, що відрізняється тим, що гідравлічний механізм містить гідроциліндр, який з'єднаний системою трубопроводів з гідробаком і зливним клапаном.

4. Прес по п.3, який відрізняється тим, що в одному з трубопроводів між гідробаком і гідроциліндром встановлений перепускний клапан.

5. Прес по п.3, який відрізняється тим, що на висувному штоку гідроциліндра встановлена поворотна пружина.

6. Прес по п.3, який відрізняється тим, що на одному з кінців зливного клапана встановлений натискний ролик.

7. Прес по п.6, який відрізняється тим, що заслінка виконана з виточкою, а натискний ролик встановлений з можливістю контакту із зазначеною виточкою.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: