Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Прес брикетувальнийВинахід відноситься до обладнання для пресування виробів з сипкого матеріалу. Брикетувальник містить станину, поворотний стіл з прес-формами, бункер для сипучого матеріалу, повзун з пуансонами і виштовхувачі готового брикету. Бункер встановлений над столом з можливістю примикання зверху до прес-форм. З повзуном жорстко пов'язана траверса, на якій закріплені виштовхувачі. На столі змонтовані фіксуючі втулки. На повзуні закріплений направляючий штир, взаємодіючий із згаданими втулками. Прес-форми змонтовані на столі попарно з радіальним розташуванням в парі і виконані роз'ємними з відкидними піддонами. Піддони розміщені на осях повороту, встановлених під столом у напрямку його повороту. Для підйому піддонів передбачений кулачок. Станина має опору, яка розміщена під столом і повзуном з можливістю розташування на ній піддонів, закриття прес-форм при пресуванні брикетів і відкриття їх при сході відкидних піддонів з опори. Кулачок примикає до опори станини і змонтований під бункером з можливістю взаємодії з відкидними піддонами для закриття прес-форм. В результаті забезпечується підвищення надійності преса і спрощення його конструкції. 1 з. п. ф-ли, 4 іл.

Винахід відноситься до пресів для пресування виробів з сипкого матеріалу, переважно брикетування, з використанням плунжерів, пресуючих матеріал у формах, розміщених на поворотному столі, і призначений для виготовлення капсул з торфу або компосту, в яких розміщують для посадки насіння, розсаду або живці рослинних і сільгоспкультур.

Рівень даній області техніки характеризує брикетувальний прес, описаний у винаході SU 1497045, В30В 11/00, 1989 р., який містить силовий циліндр, шток якого має Прес торцеву поверхню, змикається з торцем рухомий підпружиненою матриці, яка охоплює нерухомий пуансон.

коаксіальний матриці розміщений закріплений на силовому циліндрі робочий елемент, оснащений кулачком управління штовхача готового брикету у вікно на відвідний сковзало.

Робочий елемент, що має вікно завантаження, виконує функції шиберной заслінки бункера з сипучим матеріалом і забезпечує тим самим при зворотно-поступальному переміщенні автоматичне дозування порції матеріалу, що подається в прес-форму, утворену між торцями пуансона і штока силового циліндра в зімкнутому з матрицею положенні, де відбувається брикетування.

Описана конструкція проста в наладці, обслуговуванні і надійна в роботі.

Однак недоліком цього преса є цільове застосування тільки для брикетів великого обсягу, так як він однопозиційні та обмежений в продуктивності.

Зазначений недолік усунуто в Багатопозиційні преси для виготовлення виробів для порошкових матеріалів за патентом RU 2279350, В30В 11/10, 2006 р., який містить змонтований в станині центральний вал повороту поперечної каретки з завантажувальними касетами і секційного кільцевого скидача, оснащеного відбивачем для зміщення готових брикетів до вихідного отвору нижерасположенного нерухомого диска, де закріплений відвідний лоток.

По периферії преса закріплені прес-форми з двосторонніми штоками циліндрів, що забезпечують формування робочого об'єму, пресування порції насипного матеріалу і підйом брикету у вікно касет, розташованих на нерухомій дискової опорі, яка має вікна вивантаження над Сковзало, спрямованими в секції загального скидача, що переміщує брикети до вихідного отвору.

Каретка з завантажувальними касетами має привід зворотно-поступальних поперечних переміщень для послідовних операцій подачі порцій сипкого матеріалу в прес-форми і відведення готових брикетів по дискової опорі до вікон вивантаження в загальний скидач, в лоток.

Недоліком описаного преса є незадовільна продуктивність через відносно тривалого циклу при великому допоміжному часу на послідовні переміщення штоків силових циліндрів робочих позицій, коли діаметральна касета вимушено простоює, і на додаткові поперечні переміщення каретки при операціях завантаження-вивантаження, що нераціонально.

Додатковий пристрій скидання готових брикетів ускладнює конструкцію, а двостороння схема пресування збільшує висоту преса, знижуючи жорсткість конструкції.

Більш досконалим є компактний багатопозиційний прес для брикетування вироби по винаходу SU 1801776 А1, В30В 11/10, 1993 р., який за кількістю співпадаючих ознак обраний як найбільш близького аналога запропонованому пресу.

Відомий прес брикетувальний містить станину, стіл, виконаний з можливістю дискретного повороту, змонтовані на столі прес-форми, бункер завантаження сипкого матеріалу, встановлений над столом з можливістю примикання зверху до прес-форм, повзун з пуансонами і виштовхувачі готового брикету в лоток.

Особливістю цього преса є те, що для зниження силового навантаження на структурні вузли та елементи пресування проводиться двостороннім інструментом через штоки співвісних гідроциліндрів, що функціонують синхронно.

Роторний принцип роботи відомого преса забезпечує поєднання операцій, практично виключаючи час на допоміжні операції.

Відомий прес характеризується зниженою металомісткістю і поліпшеної ремонтопридатністю.

Однак відносно велике час, необхідний на пресування сипкого матеріалу в брикет необхідної якості і функціональних показників призначення, обмежує його продуктивність.

Крім того, в цьому пресі можливе виготовлення брикетів тільки циліндричної форми, що обмежує його технологічні можливості з виготовлення брикетів кулястої форми з глухим каналом.

Технічної завданням, на вирішення якої спрямовано даний винахід, є підвищення функціональної надійності і спрощення конструкції Преси брикетировочні підвищеної продуктивності.

Необхідний технічний результат досягається тим, що у відомому Преси брикетировочні, що містить станину, стіл, виконаний з можливістю дискретного повороту, змонтовані на столі прес-форми, бункер для сипучого матеріалу, встановлений над столом з можливістю примикання зверху до прес-форм, повзун з пуансонами і виштовхувачі готового брикету в лоток, згідно винаходу прес забезпечений жорстко пов'язаної з повзуном траверсою, на якій закріплені виштовхувачі, змонтованими на столі фіксуючими втулками і закріпленим на повзуні з можливістю взаємодії із згаданими втулками напрямних штирем, прес-форми змонтовані на столі попарно з радіальним розташуванням в парі, виконані роз'ємними з відкидними піддонами, розміщеними на осях повороту, встановлених під столом у напрямку його повороту, і забезпечені кулачком підйому відкидних піддонів, при цьому станина виконана з опорою, розміщеної під столом і повзуном, з можливістю розташування на ній відкидних піддонів, закриття прес-форм при пресуванні брикетів і відкриття їх при сході піддонів з опори, а кулачок підйому відкидних піддонів примикає до опори станини і змонтований під бункером з можливістю взаємодії з відкидними піддонами для забезпечення закриття прес-форм, причому кулачок підйому відкидних піддонів виконаний у вигляді пластинчастої пружини.

Відмінні ознаки забезпечили підвищення продуктивності та функціональної надійності роботи багатопозиційного роторного преса з виготовлення брикетів кулястої форми з глухим каналом заданої якості.

При цьому спростилися конструкція і взаємодія структурних елементів преса, в якому автоматично забезпечується позиційне змикання-розмикання збірних прес-форм, необхідне для поєднання в часі і просторі всіх допоміжних операцій з пресуванням.

Оснащення преса траверсою, жорстко пов'язаної з повзуном, на якому закріплені виштовхувачі, забезпечує точне позиціонування при поворотах столу структурних елементів і синхронність їх дії в часі та просторі.

Жорстке кріплення виштовхувача на траверсі повзуна орієнтує його співвісно прес-форм з брикетами, незмінність просторового положення яких при повороті столу забезпечено кинематическим замиканням позиціонуючого штиря в фіксуючої втулки на кожній позиції, координатно прив'язаною до штампового інструменту і виштовхувачі.

Це забезпечує суміщення в часі операцій пресування і виштовхування брикетів, які відбуваються одночасно з автоматичним дозуванням порції сипкого матеріалу з бункера у відповідні прес-форми.

Установка на столі фіксуючих втулок для взаємодії з направляючим штирем, який закріплений на повзуні, необхідна для самоцентрування пуансонів щодо прес-форм, включаючи примусовий доворот столу при необхідності.

Розташування вздовж радіусу столу попарно пов'язаних функціонально і конструктивно прес-форм забезпечує підвищення продуктивності і коефіцієнт технічного використання обладнання, за рахунок їх паралельної дії.

Виконання прес-форм роз'ємними, з відкидними піддонами, а саме розміщеними на осях повороту, розширює технологічні можливості більш компактного преса по виготовленню виробів формою, відмінною від циліндричної.

Установка осей повороту відкидних піддонів під поворотним столом у напрямку його повороту створює можливість автоматичного (без додаткових механізмів і пристроїв) змикання з прес-формами при взаємодії з керуючим кулачком, нерухомо змонтованим під поворотним столом, кінематично забезпечує поворот і підйом піддонів до примикання до прес-форм.

Виконання станини з опорою, розміщеної під поворотним столом, забезпечує можливість установки на ній відкидних піддонів при закриванні прес-форм знизу для пресування брикетів і їх відкривання за рахунок мимовільного відкидання піддонів при сходженні з опори.

Примикає до опори кулачок підйому відкидних піддонів змонтований під бункером і виконаний з профілем для керуючого взаємодії з піддонами, забезпечуючи позиційні змикання-розмикання прес-форм відповідно до кута повороту столу.

Виконання кулачка підйому відкидних піддонів у вигляді пластинчастої пружини забезпечує пружну компенсацію розмірних похибок у з'єднаннях, люфти і зазори, кінематичний знос сполучених в динаміці поверхонь, при реалізації заданих вертикальних переміщень для змикання прес-форм на технологічних позиціях столу.

Результатом запропонованих удосконалень є підвищення коефіцієнта технічного використання компактного функціонального і надійного пристрою повного циклу виготовлення кулястих брикетів з глухим каналом з сипкого матеріалу.

Отже, кожен суттєвий ознака необхідний, а їх сукупність в стійкого взаємозв'язку є достатніми для досягнення новизни якості, не властивою ознаками в роз'єднаності, тобто поставлена у винаході технічна задача вирішена не сумою ефектів, а новим сверхеффектом суми ознак.

Проведений порівняльний аналіз запропонованого технічного рішення з виявленими аналогами рівня техніки, з якого винахід явним чином не слід для фахівця з роторному пресуванню сипкого матеріалу, показав, що воно не відомо, а з урахуванням можливості промислового виготовлення преса на діючому машинобудівному підприємстві серійно можна зробити висновок про відповідність критеріям патентоспроможності.

Суть винаходу пояснюється кресленнями, які мають чисто ілюстративну мета і не обмежують обсягу домагань формули. На кресленнях зображено:

на фіг.1- запропонований прес, вид на робочу позицію;

на фіг.2- те ж, вид у плані;

на фіг. 3- розріз по А-А на фіг.2;

на фіг.4- розріз по Б-Б на фіг.2.

Станина 1 преса примикає до поворотного столу 2 (фіг. 2), при цьому повзун 3 розміщений співвісно робочої позиції пресування посадочних капсул з торфу або компосту у формі, близької до сферичної.

На повзуні 3 закріплені попарно зблоковані пуансони 4, встановлені радіально, аксіально прес-формам 5, які відповідно встановлені на поворотному столі 2 (фіг.3 і 4).

Поворотний стіл 2 виконаний багатопозиційним, зокрема чотирьохпозиційним по описуваного варіанту виконання.

Поворотно-поступальні переміщення повзуна 3 синхронізовані з циклом повороту столу 2 по його позиціях.

На повзуні 3 паралельно пуансонів встановлений штир 6 позиціонування, який взаємодіє з фіксуючими втулками 7, змонтованими в поворотному столі 2 співвісно прес-формам 5, розташованим попарно по радіусу столу 2 (фіг.2).

На повзуні 3 також жорстко закріплена траверса 8, несуча попарно по радіусу зблоковані виштовхувачі 9, розташовані на траєкторії руху прес-форм 5 до наступної технологічної позиції поворотного стола 2.

На поворотному столі 2, над кожною парою прес-форм 5, утворюючи плоский шарнір, на осі 10 підвішений відкидний піддон 11, робочі поверхні якого виконані сферичного профілю, що сполучаються з відповідною прес-формою 5.

Під поворотним столом 2 встановлений виконаний в формі пластинчастої пружини кільцевої кулачок 12 (фіг.2 і 3), який примикає до опори 13, закріпленої на станині 1 під повзуном 3.

Пластинчаста пружина кулачка 12 на протяжності має регулювання поперечного переміщення для притиску відкидних піддонів 11 до прес-формам 5, необхідного для компенсації можливих люфтів і зазорів від різних сумарних допусків і посадок у з'єднаннях, з урахуванням можливого динамічного зносу тертьових рухомих поверхонь в цих сполуках.

Над поворотним столом 2 встановлений бункер 14 сипкого матеріалу, з якого виготовляються брикети - посадочні капсули з торфу або компосту кулястої форми з глухим каналом під укладання насіння та добрив.

Вихідний матеріал для виготовлення посадочних капсул попередньо висушується, сортується і диспергується у відповідності з технологічними вимогами формування брикетів заданої щільності.

Запропонований прес брикетування сипкого матеріалу оснащений автоматичною системою колійного управління зворотно-поступальних переміщень повзуна 3 і синхронізованого з ними повороту столу 2, яка функціонує за електричним сигналам від кінцевих вимикачів (умовно не показано).

Працює прес наступним чином.

Завантаження оброблюваного сипкого матеріалу здійснюється автоматично на позиції поворотного стола 2, де піддон 11 примкнуть до прес-форм.

При повороті столу 2, коли зблоковані прес-форми 5, закриті знизу відкидними піддонами 11, розміщуються під бункером 14, сипкий матеріал заповнює об'єм прес-форм 5 мірними дозами, так як вони в цей момент повідомляються.

При подальшому повороті столу 2 відбувається відділення мірної дози сипкого матеріалу в прес-формах 5 від загального обсягу продукту в бункері 14, який живильником спирається на поверхню столу 2.

На робочій позиції зблоковані прес-форми 5 розташовуються співвісно пуансонів 4.

При робочому ході повзуна 3 першочергово штир 6 самовстановлюється всередині фіксуючої втулки 7, примусово доворачивая стіл 2 або частково повертаючи його, якщо це необхідно, в узгоджене стан - точне позиціонування прес-форм 5 щодо штампового інструменту: пуансонів 4 і в цілому столу 2 на всіх позиціях відповідно.

Далі пуансони 4 переміщаються в крайнє нижнє положення, в результаті чого сипкий матеріал в прес-формах 5 ущільнюється, формуючи об'ємний моноліт - дві посадочні капсули стійкої форми.

Потім подорожній системою управління повзун 3 реверсують у вихідне верхнє положення, при цьому пуансони 4 витягуються з прес-форм 5, а сформовані капсули адгезійно по діаметрально поясочку утримуються в прес-формах 5.

Далі штир 6 виходить з кінематичного замикання з фіксуючою втулкою 7, звільняючи стіл 2 для повороту.

При цьому відкидний піддон 11 сходить з опори 13 робочій позиції і повертається під дією сил гравітації відносно осі 10, встановлюючи прямовисно, і відкриває прес-форми 5 з відпресованих капсулами.

На наступній позиції поворотного столу 2, коли знову опускається повзун 3, виштовхувачі 9 проходять всередині зблокованих прес-форм 5 і виштовхують готові капсули (із зусиллям 20% від зусилля пресування) в лоток 15.

Далі робота повторюється.

Прес брикетувальний, що містить станину, стіл, виконаний з можливістю дискретного повороту, змонтовані на столі прес-форми, бункер для сипучого матеріалу, встановлений над столом з можливістю примикання зверху до прес-форм, повзун з пуансонами і виштовхувачі готового брикету в лоток, який відрізняється тим, що він забезпечений жорстко пов'язаної з повзуном траверсою, на якій закріплені виштовхувачі, змонтованими на столі фіксуючими втулками і закріпленим на повзуні з можливістю взаємодії із згаданими втулками напрямних штирем, прес-форми змонтовані на столі попарно з радіальним розташуванням в парі, виконані роз'ємними з відкидними піддонами, розміщеними на осях повороту, встановлених під столом у напрямку його повороту, і забезпечені кулачком підйому відкидних піддонів, при цьому станина виконана з опорою, розміщеної під столом і повзуном з можливістю розташування на ній відкидних піддонів, закриття прес-форм при пресуванні брикетів і відкриття їх при сході відкидних піддонів з опори, а кулачок підйому відкидних піддонів примикає до опори станини і змонтований під бункером з можливістю взаємодії з відкидними піддонами для забезпечення закриття прес-форм.

2. Прес по п.1, що відрізняється тим, що кулачок підйому відкидних піддонів виконаний у вигляді пластинчастої пружини.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: